Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кой е най-добрият град за живеене в България


venelin111111

Recommended Posts

Как мислите ,,, Кой е най-добрият град в България за живеене?

afc76932f396c2052a6fae7a90de4eb6.jpg

 

 

Sent from my iPhoneХ using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е град.Аз лично съм от село и там е моята утопия.Иначе от 2005г. живея и се развивам в София което беше мечта от години преди да се преместя.Имам апартамент и семейство , но усещам къде ме тегли сърцето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове




Sent from my iPhoneХ using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също от преди 6-7 години стягам къща на село, като в началото там прекарвахме само лятото. Живота на село (което е близо до град) е моя идея и мечта отдавна, затова и аз гласувам в полза на това.

Спокойствието, по-чистия въздух, природа, липса на досадни съседи в двора и стрес, са основни в моя избор.

За съжаление в момента се наложи да живея в един от мегаполисите, но както се казва в една история за живота, “Няма да е все така”!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е родно село ОК .. ако си пришалец там и никой не те знае в началото мирни тихи съседите после викат :Спрел си ми на дуваро.. От 10 г живея в такъв квартал -село на 15-на км от София и казвам , че шопите са си мамата...


Sent from my iPhoneХ using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Затова спазвам прилично разтояние, час и половина от там


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Живея в София, но харесвам като град и Пловдив от това, което съм виждал на снимки и екскурзията ми 1 път там преди 7-8 години. Иначе съм пристрастен към Югозападна България, макар че винаги ми се е искало и да живея някъде с гледка към морето. За най-добър град за живеене не мога да кажа категоричното си мнение, защото нямам база за сравнение. Като развлечения и работа - София, но пък по всички останали критерии може би всеки един друг град в България. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като майна не мога да не лайкна горния пост..... ??? Абе има трески за дялане....например градския ни транспорт е леш...но е по-спокойно от София. А да и лятото е баси пещта тук....

ПП

И ако само имаше един скоростен влак София-Пловдив за 40-50 мин примерно ама мечти.....

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пловдив е градът в който със семейството ми сме имали прекрасни моменти. Харесваме “Капана” , Тепетата и бохемските кръчмички в стария град. Обичам и морето , но в София съм си на място ...


Sent from my iPhoneХ using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ме нерви когато ходя до летището тия 2ч дундуркане в автобуса ама какво да се прави ? и като имам прекачване и още автобуси и ми се такова м@м@та....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В София съм си родена и израсла, нямам села, имах друг град, където живееха баба и дядо, но вече ги няма, затова и може би не мога да си представя  да живея някъде другаде, нищо че София вече се пръска по шевовете от пришълци с големи претенции и нулево възпитание и толерантност, нищо, че е мръсна и понякога изнервяща, нищо че е цялата в бетон и продължават да запълват всяко зелено петънце...тя е моя град и си я обичам! Мога да отида някъде да се разтоваря, да изкарам дори седмица две, но не мога да живея с друг ритъм, няма да се чувствам на място просто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

София ми е трудно да я понеса денем. Тия задръствания ме влудяват. Нощем е друга бира :D Иначе гласувам за Варна хехе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес пак бях на плаж, носех си и въдицата - зарган кълве като луд. Е как да не ми харесва Варна?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...