Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Заключен телефон с iCloud


Зорница Кръстева

Въпрос

Здравейте! Закупих, чрез eBay, телефон, който се оказа заключен към iCloud. Предишния собственик ми каза, че го е отписал този телефон от iCloud акаунта си. Насочи ме да синхронизирам моя iTunes през компютъра с телефона и всичко щяло да се оправи. Но при мен продължава да иска парола и да е в неговия iCloud акаунт. 

Моля, кажете къде бъркам и как да го махна, за да ползвам телефонa. 

IMG_20191013_071715.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

И това му приказвам, но той си твърди, че няма проблем. Аз си мисля, че аз нещо не разбирам, затова питам - има ли друг вариант?

Копирам текста от неговия e-mail, ако някой знае как става, моля помага.

Hello, I have deactivated my account and there is no reason why you can not continue to use the phone signing in on your account. 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отвори си диспут и искай да ти върне парите, в този вид не става за нищо телефона, а като го гледам как се прави на ударен, надали ще ти помогне. Аз поне така бих направила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мерси, исках да знам, че не съм аз в грешка, за да бъда коректна . 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вероятно е и той да се е прее*ал. При деактивиране на акаунт системата изрично уведомява да се излезе от всички устройства преди това, точно за да се избегнат подобни недоразумения. Ако той не го е направил, а телефона е останал с акаунта, на практика се е брик-нал. Не знам дали има оправия, освен той да си говори с Епъл и да докаже, че апаратът е негов по някакъв начин, за целта апаратът физически трябва да е в него...
Толкова ли си заслужаваше цената в ибей? В олх-а отдавна има предостатъчно обяви на по-ниски цени или поне такива са моите наблюдения...


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...