Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

App от друг store


OXYGEN

Въпрос

Здравейте,

Ужасно ще съм благодарен ако дадете акъл как към днешна дата (iOS 13, преместването на iPhone management от iTunes във Finder на Мака и т.н.) е възможно да се инсталира приложение от друг стор.

Има приложение за връзка с автомобила ми, което не присъства в българския. Опитах просто да сменя стора, но ми дава съобщение, че имам активен subscribtion (Apple TV+ и няколко годишни абонамента за приложения като Tapatalk) и не мога да го сменя преди да канселирам тези абонаменти...

Има ли начин като едно време ръчно ipa файл да се инсталира през мак/уиндоус?

Акаунта ми е настроен с family sharing и вкъщи който и да закупи нещо, сумата се плаща от моята карта. Ще позволи ли с някой от другите акаунти от семейството да се смени магазина, изтегля се приложението, а после аз от family purchases някак си да си го сваля?

Някакъв вариант със създаване на втори iCloud акаунт в регион където приложението ми присъства и впоследствие някак си на телефона да switch-на между тези два акаунта и приложението да остане налично и работещо и с българския ми?

Благодаря предварително за всякаква помощ.

 

PS. На другите телефони от семейството смяната на store region е тотално неактивно и пише, че аз го менажирам... :(

Редактирано от OXYGEN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Отпиши се от бг стора, регистрирай се в стор, в който има твоето приложение, изтегляш го и после регваш в бг стора и си готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не ми дава да се отпиша, казва ми, че имам активни subscriptions, които трябва да канселирам първо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Успях.

Може да е полезно за някой друг:

Създадох си нов айклауд акаунт с регион УК. Добавих в него Револют карта.
От settings- users and accounts вкарах и новия.
От settings-AppStore излязох от основния акаунт и влязох с новия.
Свалих си приложението.
Върнах основния акаунт.
Приложението остана и работи.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...