Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Препоръка за програма за бележки (Evernote алтернатива)


profusion

Recommended Posts

От както Evernote направиха още лимити на безплатния акаунт си търся добра програма за бешежки, но не са много безплатните варианти с добри интерфейси.

Някой ако знае да предложи, трябва ми да има (ако може) следните опции:

  • Да може да синхронизира бележките с Дрипбокс или Гугъл Драйв, т.е. да не съм зависим от чужд сторидж лимит (Айклауд не върши защото имам малко пространство предвид тоновете снимки)
  • Да може да се вкарват файлове в бележките
  • Да може да се експортитат всички бележки в плейн текст при нужда (не искам бележките да ми са пленник на програмата)

За момента единственно https://agenda.com отговаря но е доста ново и не зная дали са стабилни, защото почна ли да вкарвам данни после трудно ще е да се местя....

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички са изгодни и безплатни, докато не съберат клиентска маса. После кихаш, рано или късно. Избери си удобната опция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тромавичка ми е както всичко от майрософт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал съм го, нямат нативно приложение само уеб на Мак, с много лимитирани опции. Интерфейса също не е добре измислен... Става за кратки бележки, ти-ду или ремайндъри, но за по сложни/дълги не или за копиране на инфо от тук от там което не е 1-2 изречения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво те спира в стоковата Notes? Има и прикачване на файлове/линкове, има и споделяне, заключване, форматиране, организация, какво ли не.. доста нови неща добавиха последните няколко иОС-а. На мен ми върши идеална работа.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Основно сторидж лимита, въпреки че имам 50ГБ почти всичко ми е снимки празно имам 4-5 което не ми е достатъчно защото слагам доста атачмънти. Това е единственното. Но не ми се плаща за над 50ГБ.

В предвид че имам неограничен Google Drive ми се искаше приложение сингронизиращо там. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да ти върши работа в такъв случай да си пишеш нещата в google docs?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не защото не мога да пъхам PDF-и и др файлове в документите на гугъл, както и да ми ги групира, или слага тагове за да търся лесно във всичко. google docs си е все едно МС Уърд не е опримизирано за това.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми вариант е да си прехвърляш/синхронизираш снимките в гугъл фотос и айклауда да си ползваш за бележки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да това е вариант! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих нещо интересно :)

Ако добавя гугълския акаунт в акаунти на Мак-а, в Apple Notes освен айклауд ми се добавя и Google и мога да пазя бележките там. Сега само да открия къде ги пази, че не е в Google Keep....

Edit: синка с гугъл обаче е бъгъв и ако се правят папки не се синхронизират, бележките се блъскат в гмаил като имейли което е идиотско

 

 

Опцията отпада :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...