Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Въпрос свързан с iStyle сервиз!


ElemenT (a.k.a. Chiko)

Въпрос

 

Здравейте! Миналият петък изпратих слушалки Earpods Pro към iStyle Сердика за диагностика, тъй като шумоподтискането на слушалките не работи адекватно(както на много други такива). До ден днешен нямам идея какво се случва с тях...пробвах да звънна на посоченият номер, но никой не отговаря! Писах на мейла който са посочили...също никаъв отговор! Проверих в сайта серииният номер, за да видя дали ще излезе нещо...няма такъв продукт...някой може ли да ме посъветва как да процедирам от тук нататък? Благодаря предварително!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Отиди на място най-добре според мен, иначе толкова някъде отнема, около седмица, ние два пъти сменяхме. Звъни в магазина, там вдигат и могат да предадат.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Едни 350 километра ни разделят...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сори, през тапата не виждам от къде си, звъни на телефона в магазина 088 4231543. Сервизът е с някакво странно работно време от 11 до 16 мисля беше, но в магазина момчето е много свестно, ще предаде да ти звъннат, или той ще провери.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

аз миналата седмица звънях цял ден и на двата телефона,да купя един AW 6ца,никой не ме отрази и го купих от технополис.та,в случая те губят! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...