Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Carplay


ElemenT (a.k.a. Chiko)

Въпрос

Здравейте!От скоро сме притежатели на Toyota Yaris 2007 година ,и решихме да сменим мултимедията.Тъй като сме двама ползващи iPhone решихме новата мултимедия да е с Carplay.До тук всичко е супер,но...на първо четене Carplay не е включен за “българският пазар”.Друго нещо което забелязах,че дори и да успея да подкарам това нещо на телефона си,трябва да го свържа с кабел...,a аз искам да избегна това!Харесал си един Alpine iLX-107 ,на който от ревютата разбирам,че може да се свърже безжично.Може ли някой да ми разясни как точки стоят нещата и ще бъда радостен да предложите вариант!Говорителите,които ще сменя са на Alpine и ми се щеше и ресийвъра да е такъв но...!Благодаря предваротелно!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Аз взех това (https://www.aliexpress.com/item/1005006645173052.html) от алито наскоро. Държи се добре, седи стабилно и е дребно. И не много скъпо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е ли за предпочитане кабел за CarPlay или греша? Какво е предимството с wireless CarPlay?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За града е особено удобно, качваш се в колата палиш, и телефона е вързан.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз купих този модел https://www.carlinkit.com/2air, но ми създава проблеми. Почти всеки път като сляза от колата за малко, след това като се свърже наново стартира CarPlay но нищо по екрана на колата не е активно а се виждат иконите. Трябва да искарам кита от USB- то да се резстартира и тогава всичко си работи. Не винаги ми го прави този бъг, но ако на ден сляза 10 пъти от колата на 7 от тях е с проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Провери го за ъпдейти
a659bf62806bc0b8e9e8490f5f3a0e82.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ъпдейтнах го и пак същото. Иначе музиката си тръгва, но не мога да ги сменям, телефона звъни но не мога да вдигам и т.н.
Възможно е проблема да е от телефона, че съм с beta 


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм със същия, появява се този проблем, но рядко. То зависи явно и от софтуера на колата. Даже моята по списък не се поддържа, и си бачка сравнително добре.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От 2 месеца съм с този модел на carlinkkit 2air и само 2 пъти ми се е налагало да вадя донгъла от юсб ,защото блокира. Иначе си работи ,дори когато сляза за малко от колата 2-3-5 мин като се кача на секундата вади карплея

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен като го включа, постоянно се рестартира, и изобщо не работи. Ще видя как ще се свържа с доставчика, 

защото го купих от Али Експрес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не се мъчи. Вдигаш диспут ако си в срок още и записваш видео как се ресва. В обосновката пишеш нот уърк ез интендед...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...