Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Prince of Persia: Warrior Within


The Shaman

Recommended Posts

След като големината на файла е 553mb, защо в dox-а е 549.06mb и като го инстилирам не излиза икона а само взима място ? Само при мен ли след инсталация не ми излиза икона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам за сега е само при теб. Файла е 549, одеве го казах малко по памет...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок дърпам пак дано този път да стане..

едит: разбрах от къде е проблема, файла трябва да е с оригиналното има както е написано в doxa в противен случай не се инсталира правилно

Редактирано от FausT
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Половината бутони не се виждат бре. Не мога да Save. Мреш и отначало, а аз почти я преполових. Все едно играя X-Man. Хаха :)

И при мен така, ще чакам нов релийз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е че този който се захване да я върти на iPhona ще бере много ядове. На мен PSP порта не ми беше удобен на времето. Иначе играта е класика много уважавам всички части на принца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа само едно: Официално това е най-добрият порт на игра за iPhone, правен някога. Може би дори най-добре реализираната стандартна игра за iPhone. Не можеш да кажеш, че е правена (портвана) от Gameloft. Дано новото лого да значи ново начало.

Не мога да повярвам, че играя любимата част на любимата си поредица на телефона си с такава фрафика и такова управление, а всичко, гласовете, по-голямата част от музиката, средата, всичко съвпада. Направо се разнежих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той се вижда, ама като ти открие 3-4 empty иди, че запазвай. Не дава пущината. Затова като пийнете една студена вода :) и ви предложи сейф, отказвайте го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Учуди ме колко добре е портната 1към 1 със тази от 2004г.

Това ми беше една от любимите части на времето, вярно наистина явно не е кракната добре защото save не се вижда

но и на четирите слота съм сейвал и си лоудва без проблем .

Играта е доста дългичка и предполагам че и затова е толкова голяма като мегабайти.

За графиката няма да говоря защото навремето е писана за по старите машини xbox и Playstation 2 и енджина на играта си е старият, но за времето си беше много красива със с доста по мрачна атмосфера от предната част sand of time .

Не мога още да и свикна на управлението но сигурно ще си я мина пак цялата.

Това е засега си работи нормално ако има някакъв проблем ще споделя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо просто не овъррайтвате сейвовете върху един слот? Просто кликвате върху стария и избирате Save.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мхъм... Така правя и аз ;) Сейф след сейф :no: ... Предполагам, че на 3GS играта върви много гладко ( и по отношение на гъймплейа и по отношение на графиката)... Аз съм с 3G и мога да каже, че на моменти доста зацепва, но честно да си кажа изобщо не ми пука ... :) Играта е номер едно ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо просто не овъррайтвате сейвовете върху един слот? Просто кликвате върху стария и избирате Save.

Абсолютно... Аз така си действам с всички игри... Какъв е смисъла от другото :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто изпробвах дали ще лоудва от различните слотове ,а иначе и аз си правя овърайт .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А това бета версия ли е, защото всички менюта са много странно сиви, нито стрелки, нито превключватели нищо не се вижда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При прочете ли темата изобщо? Поне последните десетина поста?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта е наистина хубава аз съм с 3G и за да не ми насича си пускам телефона в сейфмод режим и си върви доста гладко без насичане. Относно сейфовете като наизустиш бутоните кое къде се намира няма да имате проблем :)))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gameloft са изтеглили играта от appstore-а за поправка...проблемите с менюто е по тяхна вина, а не на кракерите!

Инфо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От първите 20 минути ,които играх, играта ми хареса доста .Графиката е невероятна и комботата също ,но пак според мен е доста тежичка и доста голяма(като обем ). :);):);)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голяма е защото си е доста дългичка .

Неверотно върви за 3gs просто има доста страни лоудинги няма насичане или забавяне доата добре е портната със излючение на бъговете в менюто

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очуден съм ,че и на 2Г-то върви почти без засечка само в менюто звукът от време на време насича,но е феноменална игра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да напишем който я мине пръв да каже за колко време горе долу му е отнела.

Аз сум вече почти към средата май но не съм сигурен до нивото Activation room past съм стигнал тя и като излезе ми строши доста нервички през 2004 .БЯх позабравил че е трудна и на easy

Заради тази версия оше не съм започнал новата Prince of Persia The Forgotthen Sands

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Forgotten Sands е доста линейна и сравнително лесна особено в сравенение с най-добрата игра от поредицата Warrior Within.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...