Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

• 0

Apple Watch cellular

ApplewatchCellular
 Сподели

Въпрос

Здравейте,

Някой има ли идея дали някой от Българските оператори поддържа Apple Watch cellular и ако да успял ли е да се свърже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

• 0

A1 са единствените, които поддържат двете необходими услуги за целта - клониране на мобилен номер и eSIMНо за жалост, Apple Watch не фигурира в списъка с поддържани устройства на сайта им - описани са само няколко модела на Samsung, което ме навежда на мисълта, че не поддържат Apple Watch cellular модели. Ако някой колега е техен абонат и му се занимава, може да пита и да сподели информация.

След още малко ровене открих, че всъщност A1 поддържат клетъчните модели Apple Watch.  

Telenor официално предлагат само часовници на Samsung с eSIM и доколкото виждам в сайта им, нямат поддръжка за клониране на SIM/мобилен номер. 

Vivacom са същите - има eSIM, няма клониране. 

Редактирано от kal1ch
Корекции
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 0
на 6.07.2021 г. в 23:26, kal1ch написа:

Здрвейте,

Взех си Watch 7 Cellular и съм към А1 като оператор. Издадоха ми Е-Сим, обаче не успях да я закача към часовника. В настройките пише че А1 не поддържат Apple Watch. Питах в офиса им и ми казаха че очакват поддръжка, но не знаят кога. За сега А1 предлагат е-сим, но поддръжката работи само на Samsung часовници. Няма още за Apple Watch.

Искам да попитам има ли някой който е успял да намери заобиколен начин да свърже Apple часовника си (Cellular) и да го използва отделно от телефона? 

Благодаря!  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 0

Apple Watch има вграден eSIM чип. За Apple Watch се активира услугата клониране на SIM - Extra SIM. Реално не е нужно закупуване на втори тарифен план специално за часовника както е на всички други смарт часовници, а просто се закача към текущия план на айфона като втора сим карта. 

Единствено не знам дали има значение дали основния план, който е на телефона е с eSIM или обикновена карта, но не би трябвало да има значение. 

Ето страницата на А1 с информация за услугата:

https://www.a1.bg/pomosht-a1-extra-sim

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 0

Всички ли епъл уоч 7 са с такава функционалност? Когато купувах моя никъде не пишеше дали е cellular или не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 0

Всички Apple часовници имат версия GPS(Wi-Fi only) и GPS+Cellular. В България не се продава официално мобилна версия, защото не се поддържа от нито един от 3 оператора. Apple трябва да одобрят оператора и да активират функционалността за тяхната мрежа. Няма как да се “заобиколи”.

Тук може да видите всички мрежи които се поддържат:

Apple Watch GPS + Cellular

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...