Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Инсталиране на приложения


Mxsmax

Въпрос

Здравейте, някой наясно ли е след деинсталация на приложение от ios остават ли следи от приложението което да товарят самата ОС и как биха могли да се премахнат. Дефакто с течение на времето с натрупване на множество инсталирани и деинсталирани приложения само рестор ли е начина ( до колкото има информация не е много ОК с рестор защото ако има повредени файлове ще се ресторант и те а и НЗ. Дали ще върне само инстлираните приложения към момента на бекъпа или и остатъците от премахнатите апове. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Колега това не е андроид


Sent from my iPhone 12 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 8 минути, londongunner написа:

Колега това не е андроид emoji16.png


Sent from my iPhone 12 Pro Max using Tapatalk Pro

Ясно де ,  но не е само при android а и windows и при Linux е така но там поне имаш достъп до самата система. При iOS не знам как е (нормално че за това питам )   Про unix до колкото знам самите приложения са изолирани едно от друго в нещо като Санд бокс и то от там идва и по голямата сигурност. Ако и тук е така съм склонен да вярвам че след деинстал на приложението премахва всичките следи от него като по този начин не се отразява на самата операционна система занапред. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Точно така, приложенията под iOS са сандбокснати и им трябва позволение за достъп до каквото и да било извън тях. При деинсталация мисля, че всичко се изтрива. Алтернативната е разтоварване на приложение, при което се изтрива приложението, но не и документите му. Дишай спокойно, няма да се забави системата от много приложения.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 1 минута, andondragov написа:

Точно така, приложенията под iOS са сандбокснати и им трябва позволение за достъп до каквото и да било извън тях. При деинсталация мисля, че всичко се изтрива. Алтернативната е разтоварване на приложение, при което се изтрива приложението, но не и документите му. Дишай спокойно, няма да се забави системата от много приложения.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Благодаря колега, значи съм бил на прав път. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...