Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone se 2 Bluetooth проблем


Иван Димов

Въпрос

Здравейте, от скоро имам дразнещ “проблем с блутут връзката с колата ми! Телефона се свързва без проблем с мултимедията чрез блутута но като ми звънне някой нищо не излиза на екрана на колата а звъни само телефона и след 30 секунди се дискънектват! Като тръгна да набирам същата работа! Преди последния ъпдейт на тела си работеше. Имам и по стария iPhone se и като го свържа с колата си бачка без проблем, и Самсунг свързвам и с него нямам проблем! Дайте някви насоки, защото SE2 ми е основния телефон и ми иде да го шибна в някоя стена, а съм го взел чисто нов… Благодаря

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Предполагам си пробвал, но все пак ако не си, изтрии колата от телефона, от Bluetooth менюто на телефона има едно “i” срещо името на колата, вътре “Forget this Device”. Ако имаш такава опция за премахване на свързаното устройство и в менюто на колата направи го и там. Рестартирай телефона и добави колата пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, направих го това и от телефона и от колата. Дори ресетнах и нулирах телефона, пак същата работа! Колата е ауди с MMI 3g high. Не доумявам как до сега работеше, а изведнъж се бъгна!? Обяснявам си го с ъпдейта. А дали е възможно да върна стария ъпдейт на софтуера на телефона???


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В общия случай не може да връщаш назад. Пробвай Reset network settings.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

През първата половина на Март се очаква да излезе официалната 15.4 версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...