Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple повишава цените на стрийминг услугите си


ivander

Recommended Posts

Считано от днес, абонаментът за AppleTV+ става от 9,99 на 14,99 лв/мес. Apple Music от 8,99 става на 9,99 лв/мес. Цената на bundle-a Apple One, включващ Apple Music, AppleTV+, Apple Arcade и 50GB iCloud+ също ще се повиши, като предстои да разберем колко ще бъде за България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Директно ще се откажа от  bundle-a Apple One, ако се осерат с цената. Ще си оставя само 50GB. iCloud. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на Family плана. От 25.95 цената се вдига на 29.95. На индивидуалния е 22.95 - не помня колко беше преди.

474CA6B7-5D76-4F9E-9FCB-1346A3F1A001.thumb.png.8f94bfe9c9dbfdf60b00ef55ac9e4d59.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не е страшно, индивидуалният план беше 18,95 лв. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги ми е било странно защо нямаме premier плана в България (този с 2TB icloud storage). Може би, защото няма apple news + и не могат да оправдаят цената, която биха искали.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и на мен също. Сега ми се налага да плащам 18.99 за 2TB и отделно 13.99 за Епъл мюзик. Спрях от този месец Епъл ТВ+ защото не е оправдано за мен 15лв за толкова малко съдържание, при наличието на HBO MAX и Netflix в къщи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...