Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Facebook


roll2puff

Recommended Posts

Въобще ли я няма в settings & privacy? Не в настройките на профила, а в самото меню по-надолу? Вчера ми се наложи да преинсталирам приложението защото ми светеше горе в дясно, че имам непрочетено съобщение, а нямах. Като го отворих настройката не беше активирана, едва я намерих защото не съм я пипала откакто я пуснаха и беше изключена.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо я няма. Когато го преинсталирам преди да се логна съм с тъмна тема. След като се логна в акаунта ми и става светла. Преди малко се логнах с на жена ми акаунта и при нея я имаше настройката за dark mode 6f827b4c0a7d18952990c1464f7460d7.jpg


Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, нещо не ми дава да прикача шот, значи цъкаш на профила (снимката долу в дясно) и превърташ най-долу, точно над log out е менюто settings & privacy и в него четвърта от долу нагоре е настройката за тъмния режим.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Появи се, благодаря ти много. Страхотна си!
Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Тази опция някой има ли я в приложението?b9cb97b4b2cf9824568fb7992da7fc85.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някой забелязвали промяна при scroll/swipe скоростта във Facebook app-a. С един scroll минавате през доста по-малко постове на таймлайна?

При мен се появи този бъг/функционалност във версия 410. Ако през TestFlight инсталирам бета версии на app-a в 411 пак е налично това държание, във версия 409 е Ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С последния бета build на версия 411 бъга-а изчезна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...

Нямам съобщения, нито message requests и spam.
Защо ми излизат във фейсбук, някой знае ли?
Единствено се махат ако изтрия приложението и го инсталирам отново. След време пак се появява. Адски дразнещо е.

337d5451ca3e1d1ae88747b4b8d2e3bb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много отдавна се появява този бъг, поне при мен, за съжаление така и не разбрах защо. Понякога се оправя и като отворя последния чат, ако съм писала от друго устройство, но най-често както каза и ти - с изтриване и инсталиране наново на приложението.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се получава така когато имам съобщение в бизнес страницата която администрирам, ако има такава и при теб, може от там да е.

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак има срив при мета, споко ;) На месинджъра сървърите са ръждясали нещо днес сутринта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...