Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Чисто нов iPhone 7 - добра идея ли е?


Rozoveca

Въпрос

Здравейте, изпадна ми чисто нов айфон седмица, проверих го по ИМЕИ не е активиран всичко е точно. Въпроса е понеже нали вече няма ъпдейти за него ще има ли проблеми с работата на приложенията като фейсбук, вайбър, месенджър и изобщо всякакви приложения? Ще може ли да се ползва нормално?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

19 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

В близката една година най-вероятно няма да има проблем, до излизането на iOS 17, но аз не бих се качил на такъв влак.

За колко пари го предлагат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Качвай се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

350 лв.???? Я да се гръмнат. Искаш ли за 200 лв. iPhone 7 32GB rose gold в много добро състояние.

@Rozoveca

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Въпроса е, че не е точно за мен, а трябва да е нов телефона..значи по-добре нещо на андроид макар че е непоносим компромис в случея...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако пък държиш на Айфон и съответно има кой да ти направи услугата, в момента в А1 има промоция на SE 2022 г. който е на 380лв. в брой с най-високия план.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 9 часа, gorgior написа:

Непоносим компромис не е андроида, а айфона. Предполгам, че си решил да направиш подарък, но или не ти се дават пари или нямаш или .... няма значение (твоя си работа). Въпроса е : защо след като искаш да зарадваш някого му пробутваш телефон на повече от 5-6 години, след като можеш да у вземеш перфектен нов и модерен телефон , па макаюр и с андроид?! Хубаво си проверил , че не е активиран айфоня, а провери ли кога е произведен? И колко години е висял макар и неактивиран? Я разгледай какво предлагат магазините за 300-400лв па пак помисли за седмицата.

Няма да го купувам аз телефона, просто приятел искаше консултация дали е добра идея да се поръча съответния телефон. Както и да е - поръчан е вече, колкото изкара толкова. Едва ли xiaomi за 350 лв е по-добре от iPhone пък дори и седмица. Казвам го като iPhone user :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Честно казано, ако ми се налага да избирам между айфон 7 за 350 лв и андроид до 300-400 лв., бих взел айфон. Няма андроид, който да работи по-добре от айфон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Xiaomi e супер апарат, но с андроид, а андроидът стартира с проблемите след първият месец - забиване, рестартиране, възстановяване на рандъм настройки. Да, избирам iPhone 7, защото ще работи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В края на краищата всичко е до претенциите на потребителя. Моята шестица все още работи при човека, на който я дадох, а дъщеря ми е с осмицата на мъжа ми и двете купувани нови и ползвани единствено от нас преди това. Седмицата за жалост я продадох на човек, с когото вече нямам контакт, за да разбера как е към момента. И да, аз също бих избрала айфон, вместо андроид от нисък клас за тази цена, защото просто са кошмар - имаме си два самсунга в къщи на родителите ми и като трябва да правя нещо там, за да им покажа, просто ми побелява главата. Ако батерията на седмицата не е сдала багажа от седене, всичко ще е наред за потребител, който не очаква да му сваля звезди, а просто да му служи като ежедневно устройство. Принципно с фабричния заряд би трябвало да могат да престоят доста време, затова и не ги зареждат до край, но колко точно си нямам идея, дано човекът има късмет!

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всеки има право на лош вкус, а аз винаги избирам най-доброто - iPhone 7 😎.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Никога през живота си, не съм виждал iPhone да дава фира :). Цялата рода, които са над 60 годишни, ползват iPhone 7, SE 1st gen, 6s, 5s и още не са дали фира. И някой да не си помисли, че ги ползват само за Ало-Ало, не, позлват си facebook, instagram, tik-tok, mail app, spotify, а бе всякавки приложения. Имам една молба, не ме закачай повече с това какъв съм и какво правя, така както и аз не го правя, спрямо теб и  редовните посетители на форума. Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Гогата е прав за две неща:

Състоянието на батерията след 5г престой в кутия и гаранцията. Остарелият хардуер може и да не пречи - зависи за какво ще се ползва все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам един 5 S, който си работи нормално, та 7-цата със сигурност ще работи добре. До миналата година служебния ми телефон беше 7-ца. Ми беше си добре. И моето мнение е да я взимаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В случая аз бих избрал Андроид телефон. Седмицата вече е стара и ще и спрат поддръжката. Освен това някои Андроид телефони се справят доста прилично. Трудно е адаптацията да преминеш от една операционна система на друга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Никога не бих взел Андроид различен от флагмански модел на реномирана марка. Ако дори и това направя.
Майка ми от край време заради българския език ползваше андроидски бюджетни варианти - както и Деси писа по-нагоре - абсолютен кошмар!
Ако работи поносимо първите 1-2 месеца, след това става ужас.
7-ца винаги ще е по-добре от андроид за същата сума.

Редактирано от OXYGEN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ша ва замоля само да ньИ губитьИ добрия(уж) тон в темата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Взимай...и го дръж неразпечатан. Скоро продадоха 3G за доста добра сума. Кой знае след време някой дали няма да изчатка и да те позлати :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...