Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с подсветката на macbook pro 13'' 2016


eXtazy

Recommended Posts

Привет,

имам макбук 13'' 2016 с тъчбар и  от скоро започна да има проблем с екрана, който гасне при определено положение. Разбрах,че това е от лентовия кабел на подсветката на екрана и се среща толкова често, че даже Епъл е признал проблема. Има сервизна акция и въпроса ми към знаешите е към кой сервиз да се обърна за поправка? Става въпрос за София. Благодаря на отзовалите се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Creative center. За да минеш по кампания, естествено искат документ за произход на уреда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много. Купуван е от iStyle, намерих си фактурата, но за жалост касовата бележка е избеляла. Надявам се да не е проблем.

Сега видях, че има два сервиза - на Калоян и на Фр. Нансен. Има ли значение къде?

Редактирано от eXtazy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, но се отказах засега да го правя при тях, защото били минали 5 години и ми поискаха 1600 лв за дисплей в труда. Ще търся други вариянти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари ще вземеш с м1, този го вържи за външен монитор и си в джаза.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши директно на Епъл и си отвори кейс, после с номера на кейса пак в...криейтив ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста трудно се намира имейл на сайта на Епъл, нищо не намерих. Дава ми само телефон на който да се обадя от 10:00 до 21:45. Ако имате имейл на който да пиша, ще се радвам да споделите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай оттук,  иначе по телефона. За България е този 00800 6002 7753, но се говори само на английски.

 

Иначе к'в дисплей, к'ви пет ле'а https://www.amazon.com/Display-Screen-Cable-Apple-MacBook/dp/B082PXK8S1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, няма проблем с английския. Телефона и аз го видях, но понеже каза пиши и аз търсех имейл. Линка в крайна сметка стига пак до телефона :)

 

Относно кабела - и аз го видях, но се оказа, че това е за данните. На мен проблема е в подсветката, който за да се смени се разглобява дисплея. Затова Епъл просто го сменят. В тубата има много видеа как да си го оправиш сам, но се изисква умения и уреди за микрозапояване, които аз нямам. Ако не се съгласят ще го прежаля и ще си го правя аз.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...