Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Air tag от Banatik?


Русев

Recommended Posts

https://www.banatik.com/bg/air-tag/
 
Тази оферта ми се струва прекалено добра, някой ползвал ли е този магазин и дали да очаквам проблеми ако поръчам?

Има ли вариант да дойде неоригинално устройство?
 
 
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От този сайт не бих се притеснявал само за качеството на стоката...достатъчно ми беше да поразгледам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сайтът очевадно е фейк. Като по учебник отговоря на всички червени флагове, че нещо не е ок

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Към двамата писали преди мен. За да сте полезни, кажете какво ви притеснява в сайта?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм направил поръчка, днес трябва да дойде. Малко по късно ще разбера каква е истината :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, zlia написа:

Към двамата писали преди мен. За да сте полезни, кажете какво ви притеснява в сайта?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Единственото което ме притеснява мен в този сайт е,че в “Мнения на клиенти” само Корнелия Нинова не е дала отзиви и то на английски,колко е оригинален Еар тага и как върши много работа.Иначе всичко друго си е наред на сайта,има телефон за контакти ,адрес,абе всичко изглежда много коректно. 

Редактирано от miroslavm
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, zlia написа:

Към двамата писали преди мен. За да сте полезни, кажете какво ви притеснява в сайта?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Червени флагове при сайтове за продажба са:

1 - Лош и неугледен външен вид, преводът често е лош, като се използват нетипични думи, като ясно си личи машинния превод.

2 - Съобщения от типа "Ограничена оферта", "Побързай", "Само в следващите .... " и подобни

3 - В Контакти и За нас, липсва реална информация за търговеца, имат "десетки хиляди" доволни клиенти, а никой не ги е чувал

4 - Оставени са мнения от клиенти, които след като се потърсят по снимка, се вижда че се подвизават и под други имена, и снимката, най-често е стокова. Неда Ботева, случайно се подвизава и като Валерия Тесарова

2.thumb.jpg.9dfef51423f9547926c691418105ac43.jpg

5 - След проверка в WHOIS - https://who.is/whois/banatik.com се вижда че сайта е регистриран в Рейкявик, без ясни собственици и фирма зад него

6 - След малко търсене в интернет, излизат само негативи https://www.scamdoc.com/view/1185693

4.thumb.jpg.e66fb5306ee26fe9635d8fbd68db0f01.jpg

7 - Като цяло, сайт който продава едва три продукта с огромни отстъпки, които нямат нищо, ама нищо общо, е супер съмнителен и странен

3.thumb.jpg.e1ebc120a4e7344499422f1467dec429.jpg

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм направил поръчка, днес трябва да дойде. Малко по късно ще разбера каква е истината

И истината каква се оказа ?


Sent from my Айфон using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то е ясно - Bluetooth Tag от Ali-то за 2.54$.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше още във вторник да ги доставят, нооооо  още чакам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с този препарат за коса е още едно доказателство че сайта не е ок. 

Дори не е направен както трябва - препарата за коса отвън е без отстъпка, а при клик е със 75% отстъпка :D 

Screenshot2023-02-17082644.thumb.jpg.39414434309e5f24cea7c41d82e6d268.jpg

 

Плешивите мъже са най-добре, според едно изследване, жените ги смятат за по-сексапилни и потентни от тези с коса 😉

преди 21 часа, gorgior написа:

Тия плешивите, явно сме най-будали! 😀

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 16.02.2023 г. в 11:07, gorgior написа:

Един комшия от трънско казваше така : от тия работи че ми покара косу кога ми покара на к*рът нокът! 🤣

А тоя нокът после как ще се реже не знам ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@KurtiMakarov, пристигна ли еър тага?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори не я взех от спедитора! Няма тест и преглед няма номер, на който да се обадиш да поискаш преглед. Идва от Румания. И направо отказах пратката.

Редактирано от KurtiMakarov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпуснал си страшни ментета, не поправими


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като видиш сайт и на контакти няма реално физически адрес тел фирма и т.н. а ти излизат 3 поленца празни, бягай с 200!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...