Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с App Store


Айхан

Въпрос

Здравейте имам сериозен проблем с App Store.След обновяване до 16.3.1 не ми показва изтеглените приложения в магазина,и следователно не показва и известия че има обновление за дадено приложение.Единственин да разбера че дадено приложение има ъпдейт е да го напиша ръчно да цъкна на него и чак тога ми изписва че има ъпдейт.Пробваш всичко от рестартиране до нулиране нищо не помага

68C5597E-6B37-42C9-9B2B-F8A9B739A52E.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Темата е в грешен раздел, ти пишеш за 16.3.1 . Виж в тази настройка:

2d8b448609a5583fdd141a254fbd8f80.jpg


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 15 минути, venelin111111 написа:

Темата е в грешен раздел, ти пишеш за 16.3.1 . Виж в тази настройка:

2d8b448609a5583fdd141a254fbd8f80.jpg


Sent from my Айфон using Tapatalk

И при мен е така но не се получава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И тук

0752f1c543251327ff5c3c41fb51f490.jpg
Едит: И при мен не се показва значка за ъп винаги, даже тема има във форума. Удари една търсачка.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 19 часа, venelin111111 написа:

И тук

0752f1c543251327ff5c3c41fb51f490.jpg
Едит: И при мен не се показва значка за ъп винаги, даже тема има във форума. Удари една търсачка.


Sent from my Айфон using Tapatalk

И при мен е така всичко е едно и също но просто не ми показва инсталираните приложения в app и не мога да разбера кога едно приложение има ъпдейт 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Sign Out / Sign In  само в AppStore.

Или по сигурен вариант Reset All Settings.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 25 минути, KurtiMakarov написа:

Sign Out / Sign In  само в AppStore.

Или по сигурен вариант Reset All Settings.

Всичко възможно е изпробвано не се получава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 1 час, Айхан написа:

Всичко възможно е изпробвано не се получава.Като вариант вече обмислям по ниска версия на IOS ,защото със старите версии нямаше такъв проблем,но проблема тук е че нямам компютър под ръка,и остава вариантът сервиз тъй като все още е гаранционен 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Как ще стане това с по-ниската версия на iOS?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 43 минути, Русев написа:

Как ще стане това с по-ниската версия на iOS?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Не знам просто гадая,не знам вече какво да направя нямам други опции,а не съм много на ти 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако ти е включена опцията за автоматичен ъпдейт не ти трябва да знаеш кога има нова версия, приложенията ще се ъпдейтват сами.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

О това с автоматичния ъпдейт не работи от самото начало,когато купих телефона.Пробвах няколко пъти с него без успех,и се отказах от този начин 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз също имам навика сутрин да проверявам и да ги ъпдейтвам, но забелязах, че когато не съм го направила, се ъпдейтват сами по някое време, така че като нямаш друго решение, просто се успокой и ги чакай


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 50 минути, dessyteneva написа:

Аз също имам навика сутрин да проверявам и да ги ъпдейтвам, но забелязах, че когато не съм го направила, се ъпдейтват сами по някое време, така че като нямаш друго решение, просто се успокой и ги чакай


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Добре така,и ще направя защото нямам друг избор.Пробвах всичко възможно но проблема си остава.Продължавам  да си мисля че след актуализацията до 16.3.1 нещо се скапа.Другия вариант който обмислям да го пращам на сервиз,защото си е гаранционен пък те да си направят проверката.Благодаря за помощта.Приятна вечер на всички 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нищо не могат да направят в сервиза, освен да ти върнат фабрични настройки, ако смяташ, че така може да се оправи, направи го сам, ако не - чакай следващия ъпдейт, с него може да се фиксне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 46 минути, dessyteneva написа:

Нищо не могат да направят в сервиза, освен да ти върнат фабрични настройки, ако смяташ, че така може да се оправи, направи го сам, ако не - чакай следващия ъпдейт, с него може да се фиксне.

Точно това че вече пробвах и фабрични настройки,но уви без успех.И за това си помислих че те мога да направят нещо което аз пропускам 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

https://developer.apple.com/forums/thread/52767  ето за този проблем става въпрос,който все още си го има 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ресторна ли поне веднъж, без да набиваш бекъп?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 20 часа, Alxx® написа:

Ресторна ли поне веднъж, без да набиваш бекъп?

Да пробвах всичко възможно но все още си е така,просто не получавам ъпдейти на приложения или по точно трябва ръчно да скролна в App Store и тогава се появяват 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колега от край време ту работят ту не нотификациите. Тук във форума е писано за този проблем.
По-горе има и шотове с настройките нужни за да ти показва за ъпдейти. При мен лично балончетата излизат от дъжд на вятър….И впрочем ти си инициирал темата за AppStore.

Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 20 минути, venelin111111 написа:

Колега от край време ту работят ту не нотификациите. Тук във форума е писано за този проблем.
По-горе има и шотове с настройките нужни за да ти показва за ъпдейти. При мен лично балончетата излизат от дъжд на вятър….И впрочем ти си инициирал темата за AppStore.

Sent from my Айфон using Tapatalk

Да това ми ясно за нотификациите,но и в самия App Store ги няма трябва да задържа надолу за да започне да зарежда и това излизат ъпдейти.Случвало ми се е със седмици  да не бутам App Store и като вляза и скорлна чак тогава ми излизат ъпдейти.Преди с балонче,или не когато вляза да проверя ъпдейти те си бяха там 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защо постоянно цитираш, спри се . Пиши под моя отговор аз или др.колега ще прочете и ще ти отговори. Цитира се когато има няколко отговора под този който те интересува , не и ако е последен. Прочети правилата на форума … не е нужно да го пълним с цитати излишно. По темата да , скрояваш излизат балончета, понякога много рядко излизат без да си скролнал в приложението. Това е.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако е забранен бекграунд апрефреш или на български - обновяването във фонов режим, няма как да ти излиза каквото и да е. И...това за цитатите е вярно, не съм те захапал още, защото първо търсим да ти решим проблема.

Между другото, при мен има малко различен проблем на един от апаратите - не мога да купувам или свалям безплатно каквото и да е ново. Трябва да се логна в друг телефон, да сваля от там и после на въпросния като вече закупено. Проблемният телефон е бил с джейлбрейк няколко пъти, само това го отличава от другите. Повод за размисъл? :)

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 7 часа, Alxx® написа:

Ако е забранен бекграунд апрефреш или на български - обновяването във фонов режим, няма как да ти излиза каквото и да е. И...това за цитатите е вярно, не съм те захапал още, защото първо търсим да ти решим проблема.

Между другото, при мен има малко различен проблем на един от апаратите - не мога да купувам или свалям безплатно каквото и да е ново. Трябва да се логна в друг телефон, да сваля от там и после на въпросния като вече закупено. Проблемният телефон е бил с джейлбрейк няколко пъти, само това го отличава от другите. Повод за размисъл? :)

 

Не е забранено фоновото опресняване ,и извинявайте за цитатите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Спри да цитираш,ако пишеш от Тапаталк ползвай бутона подочен в шота;

b26e4536f16791efe1265c6ba55d57b1.jpg

Ако пишеш от компютър ползвай полето” Отговори в тази тема”
1395b629bd3eea897fc487ee0d3b863d.jpg

Не знам кое не ти е ясно? Ако нещо не знаеш и те мързи да четеш във форумните правила питай, не мажи!

Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...