Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WWDC 2023


venelin111111

Recommended Posts

Пише го, но явно нещо куца.

be651dc80746c8a3dc5bd7ff217fe649.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като избереш 17 не излиза ли опция да ъпдейтнеш? При мен си излиза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 16 , не знам , но преди това имаше гимнастики, особено с девлоперския профил изтеглен не от Apple. Сигурен съм за да го напиша.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само опитах опцията за 17 и се появи единицата в настройки и няма махане00e4c5deb9629cdbb8175f4ae80d03cd.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gogi6 махна ли се значката?


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не ми излиза 17.

269e31b75e769053b5cbdb9e2bb41649.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да ви излезе iOS 17 Dev beta трябва да влезете с Apple ID-то си тук: https://developer.apple.com и да приемете условията. След това би трябвало да стане.

Това прочетох, но не мога да го потвърдя, тъй като имам платен акаунт.

А Vision Pro е трепач отвсякъде. Забавен ми е скептицизма, защото наистина напомня на времената на първия iPhone. И все пак, нека не се заблуждаваме - това е първо поколение продукт, на цена която е в пъти по-недостъпна в сравнение с първия iPhone. Убеден съм, че след няколко итерации очилата ще станат по-масови, но тази продуктова категория ще иска повече време за приемственост и развитие. 

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижъна за момента въобще не е таргетиран към крайните клиенти. По-скоро към корпоративните такива. А и съм 100% сигурен, че това ще раздвижи и без това умрелият AR/VR пазар и иновации. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не съм скептичен ако визираш мен. На мен ми стана забавно обявяването на продукт, който не е готов за производство и няма одобрение от FCC. Иначе е факт, ще избият рибата, дори и да не е с първия опит. Макар, че точно навремето още с първия iPhone успяха при мен - още помня първото усещане от пипането на чисто стъкло с мекото на пръста, вместо цъкането с клечка или нокът по целулоида на тогавашните смартове. А, пък сега даже няма точно такъв продукт на пазара - този изглежда от тежката артилерия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не визирах теб изобщо. Срещам много скептицизъм сред познати и из интернет пространството, но в повечето случаи идва от хора, които или говорят наизуст, или си нямат понятие от нещата.

P.S. Осъзнавам, че може би постовете ми не създават такова впечатление, но съм много зарибен да си купя Vision Pro още като го пуснат в Европа. Ако трябва ще летя до Лондон за целта. :) 

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, очилата са уникални, спор няма, за съжаление не бих могла да си ги взема, но с удоволствие бих ги пробвала поне.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, kal1ch написа:

За да ви излезе iOS 17 Dev beta трябва да влезете с Apple ID-то си тук: https://developer.apple.com и да приемете условията. След това би трябвало да стане.

..........

При мен излиза, без да съм приемал нищо.С този акаунт никога не съм слагал бети.

 

IMG_4453.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой от форума сложили 17-ката, интересува да ли има dictation на български при българската клавиатура?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно няма, защото не е описано във всички промени. Отделно за промените в клавиатурата е написано че важат само за 

Available in Arabic, Dutch, English, French, German, Hebrew, Korean, Italian, Polish, Portuguese, Romanian, Spanish, and Thai. English, French, and Spanish require iPhone 12 or later.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да ви излезе iOS 17 Dev beta трябва да влезете с Apple ID-то си тук: https://developer.apple.com и да приемете условията. След това би трябвало да стане.


Така е:

5a37757ae2531e54ba10125601f120a5.jpg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля,някой мод да прехвърли темите касаещи новата iOS в започнатата тема iOS 17


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Днес излезе в AppStore

504ea6bf9ee740bf0f3097cc113b29ab.jpgсъбитието е през ноща на 31.10.в 02:00 часа

41bf9bbaae8ac850e9fac2fe113cdc5e.jpg







Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама ще е нощеска в 2 часа, няма кой да виси да го гледа.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-яката част от това събитие беше че е изцяло снимано с айфон. УАУ.

 

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли нови тапети, че тях чакам 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...