Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Прехвърляне на файлове от РС на Iphone и обратно


Таня

Въпрос

Здравейте,

отскоро съм с Iphone след Android и ми е много объркващо. Искам да си прехвърля от компютъра (Windows 11) на Iphone малко филми (в различни видео формати + субтитри), документи (.doc; .exl; .pdf; ), снимки в различни формати и др.

Като свържа телефона с кабела, се появява само опция да си прехвърля снимките и видеата на компютъра, които съм правила и нищо повече.

Моля, за информация и помощ как да процедирам! С Андроида беше супер лесно, но тук явно не е така.

Предварително благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Първо за да гледаш филми трябва да си инсталираш от Апстор видео плейар, препоръчително е VLC . Този плейар подържа кирилица, в настройките на плейара задаваш желания от теб език. После връзваш телефона с айтюнс и качваш видео файла и файла със субтитри (трябва името на филм и суб да са с еднакви имена)Суб трябва да окончава на str На снимката лентата в синьо, от там стигаш до vlc player.Кликаш в/у иконката на плевра и качваш файловете.

От тук качваш двата файла във видео плейара:

a5cb187c69860a0ba6d356fabe690fd9.jpg


Качването става с влачене.
Едит трябва да инсталираш iTunes на лаптопа ти за да успееш с инструкцията по-горе.

Можеш да теглиш от всякъде , в интернет търсачката пиши iTunes и готово. Тук във форума има много теми как да качваш или сваляш файлове. Всичко е много лесно ще свикнеш.
Успех.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря за отговора! А относно документи и снимки с различни разширения как бих могла, пак ли с iTunes, или някакво друго приложение? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не бива да цитираш последно мнение , това е в разрез с правилата, ако си ги прочела. Иначе да, за сега iTunes е твоя инструмент . Има и др. файл менажери , но съвета ми към теб е да четеш внимателно кой инструмент за какво и как се ползва. Официално iTunes е инструмента на Apple. Качваш документи най-лесно чрез ел.поща. Като ги теглиш от пощата файловете отиват в стоковото приложение “файлове”, отваряш iCloud Drive - има папка “изтеглени”
Виж:

c8a0a6791291111d95bc316e887c6cd8.jpg



Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Извинявам се, не знаех за цитирането. Благодаря за отговора! Ако имам още въпроси, ще Ви пиша за помощ 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Заповядай, и ползвай търсачката на форума, същия е много богат с теми на всевъзможни неща свързани с Apple, хората тук са отзивчиви и ще ти помогнат ако ясно и точно формулираш въпроса си.
Офтопик:
Новата ти операционна система е много по-добра от другата….


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...