Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Samsung watch 4 и iPhone


Mxsmax

Въпрос

Здравейте. Има ли работещ вариант за паркинг (сдвояване) на Самсунг часовник в моя случай Галакси уатч 4 класик и.  iPhone. В апп стора им а приложение но в него липсва подръжка за уатч 4 - въпреки това в ютуб циркулират няколко клипа които казват че е съвместим и с 4, но при мен не се получава. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Жена ми има Сеоми часовник и благодарение на приложение от апстор часовника и е сдвоен чрез блутута с айфона и който е 12. Всички функции на часовника работят коректно. Дано съм бил полезен с инфото.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 15 часа, venelin111111 написа:

Жена ми има Сеоми часовник и благодарение на приложение от апстор часовника и е сдвоен чрез блутута с айфона и който е 12. Всички функции на часовника работят коректно. Дано съм бил полезен с инфото.


Sent from my Айфон using Tapatalk

В Аппстора има апп който подържа само до Галакси уатч 3. За 4 и за 5 няма подръжка офицялно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След като там пише, че няма поддръжка, какво очакваш от нас? Отделно, в този форум някои хора харесват телевизорите  самсунг, но като цяло не е предпочитана марка продукти.

P.S. Цитирането на предходно мнение се счита за спам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

1. Както вече уточних в първия пост срещам мнения и клипове в които все пак може да се свърже с уатч 4, но поне при мен не се получава. 
 

2. На въпроса какво очаквам - очаквам най-вече да не се пишат безмислени коментари - като да сме си казали там нещо да сме взели участие - никой няма полза от това. След като нямаш мнение или не си компетентен няма смисъл просто да се изказваш. Въпросът ми е формулиран ясно, а именно някой знае ли работещ вариант, а не съм питал някой има ли желания да философства. 
 

3. Колегата. Venelin111111 е изказал мнение за което благодаря. 

4. все пак това е форум за взаимопомощ, но някой го ползват за др. Неща

Лека  вечер на всички. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След като самата компания в сайта си посочва, че този часовник е несъвместим с iOS, не знам какви работещи хакове търсиш. Watch 4 е с Wear OS3 и изисква Google Mobile Services, които се използват от сертифицираните от Google Android телефони. Всичко това означава, че трябва да смениш или часовника, или телефона. Дори и да намериш нещо в клиповете, които си срещал в нета, няма да си доволен от резултата предполагам. А иначе не е лошо да прегледаш правилата на форума и да не се репчиш на модератор само защото отговорът му не ти харесва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм искал да обидя никого по никакъв начин. Извинявам се ако някой се е почувствал засегнат, не търся нито хакове нито очаквам чудеса. Зададох конкретен въпрос и питах до момента дали някой има работещо решение - нищо повече. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...