Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Mac mini M2


stangen

Recommended Posts

Ооох, не издържах. След като в продължение на десетина години ползвах Хакинтош за десктоп, накрая просто ми писна (от смяна на opencore версии и конфигурационни файлове) и скочих на едно Mac Mini M2 16GB/512GB. Честно казано съм изумен как мъника се справя с ежедневните ми задачи. Имах притеснения относно софтуера който ползвам как се държи през Rosetta (тъй като повечето все още не е компилиран за ARM процесори). Забавяне просто няма, всичко си работи все едно съм на x86 машина. 

 

image.thumb.png.2ea7b56512e03b04561a24ba3e5d7092.png

Единственият бъг който открих е работата с монитора ми, при честота на опресняване от 144 херца или варираща честота, екрана премигва неприятно, при 100 херца всичко работи нормално, та за сега ще го карам на тази честота (LG 27GL850B). 

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах, че ползваш LastPass. Преди време го хакнаха. Аз не бих го ползвал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, знам, но за съжаление това е корпоративният ни password manager и няма мърдане. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...