Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Булсатком и проблемите с този тв оператор


venelin111111

Recommended Posts

От 15 дни приемника на Булсат на вилата не работи, на екрана на тв приемника излиза надпис на английски NO CERT и лови само 1_ва програма на БНТ и то с някакви индикации за сила на сигнала и т.н Общо взето всичко зависещо от мен като достъп за монтаж на чиния, платени такси и прочее е изпълнено, но няма телевизионни програми. Ходих до техен офис, казаха ми , че проблема е и при други техни абонати. Записах се в офиса за нов приемник когато им доставят защото били кът. То , че няма да съм им абонат то е ясно, лошо е , че е предплатено до края на годината, а за обещетение и дума не обелват. Чудя се дали да си търся правата при положение , че трябва да се съдим за има няма 200 лв? Мисля да ги отсвиря и да не си късам нервите с тях. Има ли и други потърпевши между нас от тяхното бездействие ?
 
 
Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм абонат, но слушах някаква реклама, че благодарели на абонатите, които останали с тях и в трудни времена, или нещо в тоя дух, имат технически проблеми явно, може би има в нета нещо по въпроса, но в момента не мога да потърся. Във всеки случай не се набутвай повече, пък като е масово, може и да има някакво обезщетение накрая.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, те ще ми дадат ваучер за 1 месец безплатна телевизия при положение , че остана техен абонат, въпроса е , че нямат приемници налични… моят е от старите с карта , чувам от познати , че новите са по -различни. И ако нямам 1 месец тв, то ще е “танто за кукуригу”, без да броя моите нерви .Яд ме е , че ни ги разкарах когато трябваше ама айде де.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от тях, кусури всички имат, но при тези плюсовете са повече.
То точно за това са жертва на тази атака дето им убиха приемниците.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е така както казваш, то значи им куца нещо в сигурността. Факт е , че 15 дни аз чакам и не мога да взема от тъй наречените нови приемници.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък сдаде багажа нов приемник,от тези без карта,та и аз чакам трети ден


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е така както казваш, то значи им куца нещо в сигурността. Факт е , че 15 дни аз чакам и не мога да взема от тъй наречените нови приемници.


Sent from my Айфон using Tapatalk

След тази случка вече ще се засили сигурността default_smile.png
Никой друг оператор не предлага да плащаш месец за месец, което за вила е супер, плащам само в месеците които ползвам, тръгвам за вилата и с 3 клика съм платил, пригледа ми се мач - платя си диемата и гледам след 5 мин. Къде другаде го има това - навсякъде договори за по 2 години.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има начин, при който някои приемници се отключват, но трябва чиния, насочена към България сат. Включваш приемника към чинията и след като се покаже канал ТВ 1, го изключваш. След това си го включваш към чинията на Булсатком и след кратко време приемника получава ъпдейт и тръгва нормално. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е до подмяна на стар приемник с нов модел, дадоха ми пак такъв който работи с карта. С него всичко си дойде на място. За сега ще работят и двата вида приемници, така каза служителката в офиса.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правата върху кодировката на приемниците (bulcrypt) е на съдружника който се махна. Имат някакви проблеми между тях. Няма никаква хакерска атака :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моите и двата приемника си работят. От старите са с карти /различни модели/.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

От петък вечерта, честито на печелившите…Втори приемник е аут

Та кво казваш @Русев ? Гледаш - плащаш , в случая плащаш не гледаш Пак нямат приемници, снощи им звънях. Тъпотия пълна.
Смешници са, няма да се оправят докато не приключи сделката им.
59445bc255e2fdc2536be582d188871c.jpg


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Павел Василев

От много години съм клиент на Була, преди две седмици и на моя приемник ZHD210 ми изписа No Cert, реши се проблема лесно, взех си Ка модула, смарт тв ми е на LG - 2017г. модел, всичко тръгна като по учебник, имаше и ъпдейт за модула при което списъка с програмите стана като при приемника ZHD210, много съм доволен, всичко си е ок, превключването на каналите е бързо като при ZHD210, ако знаех за това отдавна щях да съм разкарал приемника и да ползвам само модула, да управляваш всичко само с едно дистанционно на тв си е удобство.

Ако вашия телевизор е  LG и SAMSUNG е достатъчно да се мушне модулът правилно, след което той се самоинсталира, трябва само на въпроса - да се инсталира или не, да му се даде - ДА, при другите модели ТВ, се прави начална инсталация на сателитните настройки ръчно и е малко по-сложно, разбира се тв трябва да има и сателитен тунер и отзад да пише Satellite LNB!

Редактирано от Павел Василев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе колега, що трябва да купува човек смарт тв? Слаба фирма са.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен нищо не е спирало :)
Явно следят тук и който недоволства и му трепят приемника.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С "Dreambox", никога не ми е спирало - 1.20 на месец - целия пакет!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли малко повече инфо, че и аз искам нещо такова. Омръзна ми с техните бъгави приемници

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Минах през всичко през годините. Дрийм, ипбокс, катрейн….от няколко години гледам була с един mibox - рахат
Иначе бабата на село надига страшен вой. Май ще сменям оператора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мммдаааа, добрите стари времена на "ключетата" , картите и модулите ! После дойде кардшеринга , по цял ден дремехме във форумите за размяна....Но, краят се вижда, след 20 години фън! Все още имам 3 антени, две от който с мултифиид, Vu Solo 4K, Gigablue Quad Plus, два Xtrend-a ....Не ми се смята, колко пари ми струва това "хоби"! Aбе, хубави времена бяха....

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, judasa написа:

от няколко години гледам була с един mibox

Аз имах един mibox и го продадох защото не можах да се справя как да подкарам булсата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Alxx® написа:

приемника е ясен, ама от там нататък?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теглиш им приложението, въвеждаш юзер и парола и гледаш. Безкрайно лесно.

По горния пост: намираш някой шеринг сървис и си купуваш за 3 лева. Преди имаше едни Заргакум. Порови в нета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли малко повече инфо, че и аз искам нещо такова. Омръзна ми с техните бъгави приемници

Информация от страницата им, дано ти е полезна.

информация


Sent from my iPad 9 using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...