Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Има ли БГ меню APPLE WATCH ULTRA CELL 49MM


Гости Павел Василев

Въпрос

Гости Павел Василев

Привет колеги, 

Разбрах за моя голяма радост че iOS най-после от скоро имат официално и поддържат вече БГ език, което е супер и по ред причини важно за мен опция, питането ми е конкретно за APPLE WATCH ULTRA CELL 49MM, дали има и там БГ меню след като го има официално и за iOS?

Питането ми е с цел бъдещ евентуален ъпгрейд от Samsung S22 Ultra 512 GB, ще се радвам ако разбера дали има вече и на въпросния смарт часовник бг меню?
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 1

Бг менюто излезе с новия iOS за iPhone, сега ще видим с новия watchOS дали ще го заложат и за Apple Watch.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1

Самия часовник не поддържа Бг език, но приложението му  в телефона, от което правиш всичките му  настройки, има Бг език. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Гости Павел Василев
преди 13 часа, Русев написа:

Няма


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Благодаря за отговора, дали е само въпрос на време да има БГ меню, щом вече е достъпен и за iOS? 

При положение че часовника им обикновено е свързан с iPhone а не само при нужда да работи самостоятелно чрез е-сим, не би ли трябвало да показва БГ език като си взима данните за езиковия пакет, директно от iPhone когато си е настроен с БГ интерфейс?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Гости Павел Василев
преди 1 час, Русев написа:

Бг менюто излезе с новия iOS за iPhone, сега ще видим с новия watchOS дали ще го заложат и за Apple Watch.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Сега ми казаха че часовника поддържа и български, като опциите са две:

Първата да използва езика на телефона.
 
Втората телефона и часовника да са с различни езици.
 
Може ли да се провери това за да знам със сигурност
 
 

IMG_1256.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Гости Павел Василев
Днес минах през А1 да поразпитам информативно за клониране на картата ми към епъл часовника им, но за моя неприятна изненада ми казаха че ако реша да излизам само със часовника, ще получавам дублираните обаждания и смс но не и интернет, това като го разбрах, директно се отказах да мигрирам към ябълката, не стига че няма на този етап бг меню на часовника им, ами като реша да излизам без да нося смартфона за да разчитам само на часовника при активиран дублиран е-сим, накрая се оказва че не може да има интернет заради политиката им на А1 при дублиране на е-сим картата ми, при положение че 90% от приложенията на часовника си иска интернет е безумие това ограничение.

И какво излиза, че не можеш да използваш пълния им потенциал на епъл часовника им, поради ограничения по ред причини...

На този етап си оставам на андроид системата и ще изчакам в близко бъдеще да няма такива ограничения за Apple за нашата страна език за часовника им и за интернета откъм оператора А1 ограничения, при дублиране на е-сим карта.
 
Редактирано от Павел Василев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми смени оператора тогава, какво ти е виновна Apple, че А1 са бастуни


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Принципно бяха два вида дублиране 1 лв. /месец само обаждания и 4 лв./месец обаждания и интернет.
Ама като те слушам май наистина е по-добре да си седиш на Андроид - свикнал си си, няма какво са си създаваш излишен дискомфорт.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Гости Павел Василев
преди 1 час, Русев написа:

Принципно бяха два вида дублиране 1 лв. /месец само обаждания и 4 лв./месец обаждания и интернет.
Ама като те слушам май наистина е по-добре да си седиш на Андроид - свикнал си си, няма какво са си създаваш излишен дискомфорт.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Всъщност 5 години ползвах iPhone 5s още когато излезе този модел и с голямо вълнение го купих от Технополиса,  все още си работи към ден днешен с последния си възможен ъпдейт за модела си iOS 12, още си работи безупречно но си е старичък а и ми малее екрана, подарих го на майка ми да го ползва че тя беше свикнала с iPhone 4s и го ползва 9 години и още работи си работи и той.

След това преминах на Samsung Note 8, там изкарах 5 години и от мин година съм S22 Ultra 512gb, прииска ми се пак да премина към Apple, имам хубави спомени от iPhone 5s, толкова съм свикнал с БГ език и менюта, затова държа да има БГ език и на Apple Watch, колкото за интернета при дублиране, имало някаква вратичка, та ще чакам да се появи евентуално в скоро време бг език пакет за Apple Watch и се мятам пак на епъл системата.

п.с. Благодаря на всички за съветите Ви.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Гости Павел Василев

Привет отново колеги, 

След внимателно проучване, единствения смарт часовник с БГ меню и единствената марка извън Епъл, който можел да работи на 100% от възможностите си е било на Garmin, харесал съм си този модел: EPIX™ PRO (GEN 2) | 51 ММ с кожена каишка, Garmin бил единствената марка която не прави смартфони и затова от Епъл давали пълни нотификации и зелена светлина за Garmin освен за техните си часовници, според мен има логика, някой от вас ползва ли Garmin часовник с iPhone, да сподели дали всички опции и възможности си показва?

 

 

 

Garmin.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Никога няма да работи като Apple Watch с iPhone. Ползвал съм, и до скоро имах феникс. Сега го носи детето. Няма сим, няма разговори и тн и тн. Инак са страхотни часовници. Не може и да отговаряш на съобщенията ако си iPhone. С андроид може да отговаряш с предварително вкарани шаблонни съобщения, които си задал предварително.
И какво значи на 100% от възможностите си? Той всеки един часовник си работи на този принцип, кой колкото си може. Няма 100%, няма 80%.
Но доколкото разбирам ти с андроид, та не виждам особена дилема. Поздрави.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Гости Павел Василев

Вече се убедих лично чрез тест - проби, че най-добре и пълноценно се сработват часовници и смартфони когато са от една марка, това наистина се оказа безспорен факт, реших в крайна сметка да изчакам  да пуснат в близко време БГ интерфейс за apple часовника им и се мятам на тяхната система.

 

Благодаря колеги за съветите Ви!

Редактирано от Павел Василев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защо цитираш последно мнение по темата? Има си правила тук.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз имах часовник гармин, макар и от по-нисък клас и се присъединявам към мнението, че устройствата от една марка си работят най-добре. на мен приложението не ми хареса, непрекъснато се разпадаше връзката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То зависи много от това за какво ще ползваш часовника, от приложението от AppStore и т.н Жена ми преди 3 г си хареса часовник на Xiaomi и не можах да я накарам да и купя истински такъв…въпрос на вкус.. Тук даже има тема и съфорумници ми помогнаха с разяснение как да се ползват всички функции, но да не се отклонявам…Жена ми смени два айфона 10 и 11, сега е с 12 и часовника и работи без отказано когато е свързан с блутута на телефона иначе брои крачки.Естествено , че Apple часовника ще е най-продуктивен и съвместим с Айфон.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще не вземете да слеете темата с тази за часовниците? Ясно е накъде отиват нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тя темата е за кофата, едва ли на някой ще се интересува от информацията, че Андроид потребител ще си купи iPhone, когато Apple изкарат бг език за Apple Watch.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Гости Павел Василев

Русев, ще се учудите колко много потребители има които искат да ползват епъл продукти и аз в това число, но изчакват да има български интерфейс.

 

П.С. Моля, модератор,  по ваша преценка можете да позачистите излишното в темата, моето предложение е да остане само първия отговор по темата ми на Русев, с отговор "няма", всички други отговори и мои запитвания да се изтрие, ще я следя от време на време за в случай че бъде наличен БГ език за часовника, само за това бих желал темата да остане, благодаря Ви за вниманието.

Редактирано от Павел Василев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не виждам какво толкова те притеснява, че самия часовник няма БГ меню. В iOS си има приложение за часовника(Watch), което е изцяло на БГ език и можеш всички настройки да си ги направиш от там. Часовника се свързва и предава всички данни в други две приложения - Здраве и Фитнес, те също са си преведени на Български.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Гости Павел Василев

 Благодаря Ви, за вниманието което отделихте по темата, в крайна сметка реших да изчакам новия iPhone 15 Pro Max 512 gb, но това ще е чак догодина живи и здрави,  очакваната цена според мен ще е около 3900 лв.

Дотогава ще има и вече нова версия за смарт часовника с нови опции и може би и бг интерфейс или поне бг клавиатура за писане от часовника им да е добавено.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
или поне бг клавиатура за писане от часовника им да е добавено.
Поздрави


Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре де @Василев, защо само глупости ръсиш? От къде черпиш инфо за цените на предстоящите устройства? От къде разбра за тия 3900 лв, м.септември е далече и никъде в нета поне аз не съм срещал цени на новия Айфон.. Не , че не е възможно.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мен,Г-н Василев се чуди кво да прави и разтрива клавиатурата,ама що му се връзвате нямам идея.Поредния,който се опитва по заобиколен начин да ме убеждава в някакви предимства на тенекето.Това си е мое мнение,все пак за толкова години,кво ли не съм чел тук ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...