Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с iPhone 14


Мирослав12

Въпрос

Здравейте , имам iPhone 14 моля някой да ми каже как да изключа тази функция когато говоря по телефона да не се изключва екрана ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

12 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Най-вероятно проблемът ти е от screen protector-a!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 20 минути, Мирослав12 написа:

Добре не мога ли да го направя да не гасне така

Гасне, когато го доближиш до ухото си! Има сензор, когато го отдалечиш трябва да светва екрана!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На предишния ми телефон можеше екрана да остане активен по време на разговор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
На предишния ми телефон можеше екрана да остане активен по време на разговор

До колкото знам при iPhone няма опция да св изключи !


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами виж сега... Ако за пръв път си на iOS, е адаптация от андроид. Не мисля, че ще намериш приложение, което да прави това, защото епъл не са особено фенове на това някой друг да им ровичка операционната система. Те са на принципа "ние решаваме какво е най-добро за теб" и или си съгласен, или не им ползваш продуктите.

По принцип да ти стои дисплея включен нон-стоп е лоша идея, защото само ще засича докосвания от лицето или от ушите ти, ще ти мютва разговора, ще ти го слага на изчакване, ще затваря директно и т.н. Ако при разговор си слагаш телефона на ухото и си го държиш до лицето нормално, не би трябвало постоянно да святка и също така не би трябвало изобщо да го виждаш. Случайно да си свикнал да го държиш под ъгъл или директно на разстояние от лицето?

Но ако това е проблема, ето ти една идея. С бутона за заключване можеш да изключиш дисплея. В настройките има опция, с която да забраниш на този бутон да прекратява разговора (accessibility -> touch -> prevent lock to end call) и после можеш да си го използваш свободно, за да си изгасиш дисплея всеки път, когато почне да святка и да те дразни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Те на андроидите особено на тези с виртуалните сензори, се чудят как да го накарат да изгасне, че свети постоянно и натиска какво ли не, тук как да светел докато говориш.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...