Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iphone 11 не променя резолюцията на видеозаснемане


zaioristu

Recommended Posts

Здравейте, наскоро забелязах, че телефона не променя резолюцията на видео заснемане.На 1080p ми е дефолтно , но при заснемане на клип е на 720p.От настройките го променях на всички възможни формати няма ефект и 4к пак го заснема на 720р.Преди време бях тествал различните вариации и знам, че нямаше проблем и 4к съм снимал и толкова си го правеше.Софта е 14.7.1  , имам заети 41гб от 64гб на самото устройство и icoud 200gb от които заети около 50-55гб .Файловете ги свалям от icloud. Ако някой е имал подобен проблем и знае как да го реша ще съм благодарен да сподели.

Редактирано от zaioristu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая успях да оправя проблема.

Благодаря на отзовалите се 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как го оправи? Нямам 11ка, но би било полезно, ако някой има същия проблем ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както написах съм благодарен на отзовалите се и на тях съм споделил , на всеки останал мога срещу скромна сума във вид на дарение към този форум да му споделя. Разбира се че никой с нищо не ми е длъжен също важи и от мен към някого. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тарикатска работа.

На теб пари взеха ли ти озовалите се, а ти пък си благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, ludiamax написа:

Тарикатска работа.

На теб пари взеха ли ти озовалите се, а ти пък си благодарен.

Не ми взеха пари защото сам намерих решение на проблема , но се включиха със съвети които ми помогнаха да стигна до решението. За мен лично е тарикатщина да искам парите за себе си. Постигнах целта си да провокирам някой да драсне два реда в умрялата ми тема , че се бях притеснил да не са ботове само прегледите.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...