Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iCloud +


chorlav

Въпрос

Здравейте , имам iCloud + който ползваме като family share, на когото съм “organiser”.

Наложи се да си направя нов iCloud акаунт и въпросът ми е:

Ако сега си канселирам абонамента за iCloud + ще имам ли достъп до края на периода който съм платил или автоматично ще мине на 5TB free?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ако го канселираш би трябвало да имаш достъп, защото си предплатил за този период. При всеки абонамент е така. Абонираш се за година, предплащаш за година и ползваш. Ако канселираш сега няма да се поднови после и следователно тогава ще се даунгрейдне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Със сигурност ще имаш достъп до изтичане на абонамента. После би трябвало да ти изпратят мейл, че събскришъна ти е спрян и имаш няколко дена да си копираш нещата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Гости Павел Василев

Да използвам темата на колегата ако няма нищо против и да не пускам нова, когато наближи момента да прехвърля цялата ми информация от Гугъл акаунт към iOS, четох че трябва да използвам приложението Move to iOS, когато това го направя имам няколко питания:

1. Автоматично ли ще се направи тогава моя нов iCloud след като се прехвърли от моя Гугъл профил, чрез приложението Move to iOS?

2. Имам активни и платени абонаменти към YouTube - YouTube Music Premium и HBO MAX Bulgaria, абонамента ще се прехвърли ли автоматично, както и плащанията, трябва ли преди да прехвърлям да канселирам автоматичните плащания към абонаментите и после да ги подновя когато бъда вече на iOS?

3. Новия айфон ще бъде със Type-C зарядно и кабел, ще мога ли да използвам тогава зарядното и кабела оригинални на сегашния ми Samsung S22Ultra?

Когато наближи да купя новия модел айфон и часовника, искам да бъда максимално подготовен при преминаването към епъл системата.

 

Редактирано от Павел Василев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

1 - Първо трябва да си създадеш Apple ID - може и от новия ти айфон, може и през уеб още сега - iCloud. Може да използваш гугъл мейла си за Apple ID. След като го създадеш, вече имаш 5 гб free място в облака на епъл, и може да прехвърляш всичко от стария тел на новия. Ако не ти стига мястото, имаш планове за оше

2 -  Абонаментите към YouTube Music Premium и HBO MAX Bulgaria са обвързани с мейл, и може да ги ползваш на всякакви устройства, на които си се логнал - андроид у-ва, ТВ, уеб, iOS и т.н. Т.е. само се логваш със същия мейл и си ползваш абонаментите

3 - Не е задължително. Някои USB-C кабели са съвместими, други не. Имам преходник за USB-C към 3.5 жак за слушалки, и на някои андроид у-ва работи, на други не. Но най-вероятно зарядно и кабела от стар андроид тел ще ти работят

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Гости Павел Василев

Благодаря за отговора, относно облака от 5 гб free, има ли опция при iOS както при андроид - да дам отметка без архивиране на снимки към облака, снимките по подразбиране да се съхраняват само на самото устройство, затова и ще избера с 512GB памет на iPhone?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сам казваш, че си имал iPhone? Настройката я има и винаги си е била там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
на 20.07.2023 г. в 6:38, Павел Василев написа:

Благодаря за отговора, относно облака от 5 гб free, има ли опция при iOS както при андроид - да дам отметка без архивиране на снимки към облака, снимките по подразбиране да се съхраняват само на самото устройство, затова и ще избера с 512GB памет на iPhone?

Да, спокойно може да изключиш от icloud-а всичко, което искаш. Ако не си бекъпваш снимките, в повечето случаи 5 гб са достатъчни 

IMG_7891.thumb.jpg.48bd1d1269b439bd492c70bbad18a879.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...