Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с дисплея на iPhone 14 Pro


dessyteneva

Въпрос

Явно нямам късмет с дисплеите, защото след този на MacBook днес се появи нов, този път с екрана на iPhone 14 Pro. Телефонът е на около месец, купуван нов от Йеттел и естествено нито е изпускан, нито е прегряван, нито пък е мокрен, не е подлаган и на големи натоварвания, обикновено се ползва в къщи за разговори и чоплене в мрежите, защото не излизам много. Оставих го сутринта да се зарежда и в един момент като го погледнах, целият екран беше на цветни линии като при развален телевизор, размазани върху тапета, вертикални. Always-On е включен, нещо друго не се сещам. Опитах се да направя скрийншот, на него проблемът не се вижда, което ме навежда на мисълта, че е софтуерно. С последния ъпдейт съм, дори качих секюритито вчера сутринта. Разгледах в нета, но намерих подобен проблем само за iOS 16.2 и там линиите са били хоризонтални, пишат, че било софтуерно. Дали трябва да се притеснявам и да го давам в сервиз по гаранция, или да изчакам следващия ъпдейт и дали проблемът ще се появи отново? Някой да е имал подобна ситуация? Не намерих нищо при търсене във форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

12 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Беше ми се случило същото  на 13 про-то. Просто го рестартирах и си изгря нормално и повече никога не ми го е правил.

Редактирано от stangen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С 14 Про съм от Септември, нямал съм подобни проблеми. Дано не е хардуер!


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля си, че може би, ако беше хардуер, щеше да се вижда и на шота, но може и да бъркам. Притеснено ми е, въпреки гаранцията, защото не искам да ми го отварят още първия месец и да го мотаят по сервизи, но ако се появи пак, ще го дам сигурно. Дано не е хардуер! За другия проблем, за който четох, с хоризонталните черти по екрана, пишеше, че не се оправя и при преинсталиране, така че не знам дали да пробвам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А, ако проблема е изчезнал гаранция е софтуер.


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изчезна след рестарт, да. Дано си прави го фикснат, мерси много!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не ми говори за зареждане, защото подозирам, че точно така ми се прецака екрана на мака и сега, ако и телефона го последва, ще я съборя тая праисторическа съборетина.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По-скоро си мисля за някакъв токоизправител, който да ползвам, но не знам какво и къде да търся. Къщата е безнадеждна, трябва да се събори и построи отново, иначе само гълта средства и никнат нови проблеми.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Също може да пробваш с Разклонител с вградена защита против опасни отскоци на напрежението в захранващата мрежа, вследствие вторичното въздействие на мълнии, токови удари, електростатично електричество и др.

https://sono.bg/index.php?route=product/catalog

https://www.jarcomputers.com/tag_razkloniteli-zashtita-ot-tokovi-udari-da.html

 

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Златен си, мерси! Точно се чудех къде и какво да търся, ей сега ще видя да си поръчам, ако има доставки.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нали си в София, иди и си купи! Куриерите вече са станали адски нагли с цени и срокове на доставки.София-София ще ти вземат 10-рка и ще чакаш няколко дена. От днес за утре вече е мираж....

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Трудно ми е излизането, работя почти нон-стоп, но ще видя, евентуално в мола ако има може. Техно-нещо си имаше там, трябва да звънна. Иначе да, както всичко останало и куриерите вече станаха доста скъпи за съжаление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Технополис в Сердика ти е на една ръка…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...