Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPad Pro покупка?


profusion

Въпрос

Струва ли си ipad Pro покупка сега като модела е от миналата година? Сега съм с Еър 4. Питам защото съм в момента в Япония и тук е 1000лв по евтин от бг?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

При хилядарка по-евтино, със сигурност си струва. Ipad Pro е с M1 чип, който ще е достатъчно бърз още поне няколко години. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При 1к разлика сигурно втората употреба е по-скъпа. Не бих се чудил. Плюс това, @stangen е напълно прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@stangen Със М2 е не е М1. Ами ще го зимам до на 100м ми е апъл стора тъкмо.

ПП Всъщтност разликата е около 800, 1к е при маковете но пак е много по-добре май да чакам в бг нов модел и да е бая по-скъп.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направо го взимай, не се чуди


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Естествено, че е с М2. По времето когато го писах, си мислех, че моя е с М1 и някакси съм го написал и за новият. Хммм, в началото на другата година се очертава да сме на екскурзия до Япония, със сигурност ще посетя някой Apple Store да разгледам цените и да обновя някое по-старо устройство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е задължително да е от апълстор във всички молове за електроника (биккамера и йодобаши) има апъл корнер и цените са еднакви навсякъде.

имай в предвид че трлефоните им са заключени. Също и звука на камерата не се маха 😅 против папараци в метрото 😂

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря за инфото, беше много полезно. Мисля да сменя лаптопа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Още едно инфо за който пазарува в Япония, в официалния магазин няма такс-фрии така че който иска 10% по-малко да иде в моловете за електроника има апъл корнъри например Биккамера има и във всеки от главните квартали и си новете паспорта :). Сметки над 5000¥ може да вземите такс-фрий.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Април месец, пътуваме за Япония. Много ми се ще да забърша някой Макбуук Про 16" с М3 чип на по-нормална цена. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...