Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Ipad Черен екран


duran

Въпрос

13 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0
преди 1 час, Alxx® написа:

Принудителен рестарт с бутоните.

Опитах всичко известно не се включва изобщо,мисля че стана след като ъпдейтнах на ios 16.2.

Явно проблема е бъгната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 6 часа, Русев написа:

Restore от DFU mode


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Това също,просто екрана си стои черно без никакви индикации по него.Мислех че е заминал екрана но от сервиза казаха че нищо му няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колега, поспрете с цитатите на последно мнение, счита се за спам. Щом е в сервиз, изчакайте крайно решение от тях, а ако не се справят тогава ще го мъчите или изпратите другаде. Бихте ли описали индикациите на компютъра по време на рестора в дфу? След като смятате ъпдейта за "счупен", трихте ли изтегления файл и издърпахте ли го наново?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ок разбрах,извинявайте не знаех.Таблета е в мен и точно затова търся помощ,от сервиза ми го върнаха с думите че нищо му няма.Компютъра не вижда таблета изобщо,последното изречение няма как да го направя защото не знам как се процедира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Как се влиза в дфу го има във форума, гугъл и т.н. Компютърът дърпа фърмуеъра в(Windows 10) Users/твоят юзърнейм/AppData/Roaming/Apple Computer/iTunes/нещо си.ipsw

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В дфу влизането е ок но няма как след като екрана не реагира по никакъв начин.В сервиза беше уж за смяна на екран поради причината че се не отваря нищо на него,екрана бил ок.Софтуерен проблем бил.Следващата стъпка как се прави може ли някакъв линк към видео което се описва.Преди сервиза се отваряше логото и след това престана изобщо.При дфу рестартиране губят ли се данни снимки?

IMG_7068.jpeg

Редактирано от duran
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вкарване в дфу и рестор не е рестартиране, а наливане на изцяло нов софтуер. Губиш всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бихте ли ме насочили към качествен сервиз в София където могат да диагностират таблета и направят каквото е нужно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Опа солюшън, криейтив център.... Istyle


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте

Таблета е непоправима щета с много неизвестни така че клоним към нов.Въпроса ми е ако закупя допълнително пространство в облака дали снимковия материал ще се прехвърли на телефона,въпреки че айпада не е включен?Възможно ли е изобщо тази стъпка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

телевизора ти работи ли като няма ток? ако работи, ще стане и това!

Цитат

Снимковия материал ще се прехвърли на телефона,въпреки че айпада не е включен

 

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...