Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Новият екшън бутон


Павел Василев

Въпрос

Привет колеги, при моя IPhone 15 Pro Max, както знаете има нов екшън бутон на мястото за вкл. изкл. звука, готиното е че мога да избера какво да стартирам с този бутон, настроих го да отваря приложението за слуховия ми апарат, искам приложението да се отваря и при заключен екран без да въвеждам пин кода за вход, знам че има опция кои приложения да могат да се отварят при заключен екран, къде трябва да отида в настройките и да посоча за конкретното приложение разрешение за това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

ППЦ къстъм настройките на екшън бутона стават чрез шорткът, и в настройките на самия шорткът, трябва да се избере да е достъпен, когато устройството е заключено, но поне при мен не сработи, и ми се иска винаги код/face id

image.thumb.png.02a3a7918656004c70b8860b3ace631c.png

А иначе генерално, само до някои системни функции може да се разреши достъп, когато телефона е заключен, без да може да се добавят апове.

image.thumb.png.90d389c3c4c5a8d584700cca8ce16784.png

Поне за друго не се сещам в момента

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако реша да настроя да си влизам с Face ID, дали има опция при която аз се логвам с Face ID, а съпругата ми при нужда с пин код, понякога когато си зарежда нейния телефон ползва моя, и за да не се налага да ми се сканира лицето всеки път за достъп, дали е възможна тази комбинация?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, ако знае ПИН-кода, няма проблем да се логва с него. Когато телефона не разпознае лицето, дава опция за вход с код.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря, така става супер и по този начин с екшън бутона ще отварям директно даденото приложение без да въвеждам пин код :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Можеш да добавиш второ фейс ай ди, вместо да въвежда ПИН кода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, сега видях че и това е вариант. ППЦ опцията за алтернативен изглед не е за друг човек, но прочетох че реално може и така да се направи. Интересно. Но, според мен това е дупка в сигурността, защото телефона не знае че това са двама различни души, а си мисли че един човек може да изглежда по два напълно различни начина. Не знам, просто се чудя 🙄

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...