Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какво стана със сервиза :(


Eureka

Recommended Posts

Здравейте, да попитам защо е затворен сервиза от 2 дена? :no: ;(

Аз идвах лично следобяд към 3:30 и на другия ден към 4:00-4 и нещо, но беше затворено.Звъннах по телефона за връзка, но беше изключен :( също видях и още едно момче с мен се чудеше, даже май и той звънна по тела, но както казах беше изключен и си тръгна.. и аз малко по-късно. Някаква идея кога ще е отворено? :(

п.п. разгледах в търсачката, не намерих подобна тема - ако има и не съм видял -> my bad.. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички имаме нужда от почивка, когато си включи тел-а - ще ти върне обаждането, споко. Пиши ми лс какво точно те мъчи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и аз да съм бил това момче, което е дошло, звъняло е и си е тръгнало. Останах доста разочарован, защото бих над 300 километра път, само за да мога да се срещна лично с г-н Йорданов и да оставя телефона си за ремонт при него - може би единствения човек в България, на който бих дал iPhone-a си за поправка.

Телефонът му беше включен, даваше сигнал "свободно", но никой не вдигна. Обаждането също не беше върнато.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не си се разбрал предварително? Как може да тръгнеш от 300км без да знаеш какво ще стане...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки човек има право да има дертове. От днес оставих едно момче да седи в сервиза и ще има човек постоянно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казвал нищо от сорта "що го няма трябва да е тааааам !!!". Просто питах. :) Щом има човек, ще намина утре да си сложа винчетата и да съм щастлив. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не си се разбрал предварително? Как може да тръгнеш от 300км без да знаеш какво ще стане...

Звънях преди две седмици да питам за работното време... :) Няма как да очаквам, че няма да има никого :)

@simbata Какъв ти е проблема на телефона ?

Слушалката ми не работи и трябва да говоря или със хендсфрий или на високоговорител, много гадно :D

Всеки човек има право да има дертове. От днес оставих едно момче да седи в сервиза и ще има човек постоянно.

Така е, пожелавам ти бързо оправяне на дертовете (не само, за да можем да си ползване ябълките) :)

Shaman, гр. Пловдив, област Cupertino ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправи си профила!

Всеки има право да запази за себе си информация, която смята за конфиденциална или просто не иска да я прави публично достояние. Ако преценя, че по този начин вредя на някого, ще си редактирам профила.

Пешо, благодаря, но за съжаление не е нито един от тези проблеми :D Пробвал съм всичко описано в тази тема, говорителчето ми не работи от около година и половина... Предпочитам вместо аз да отварям iPhone-a, да го направи някой, който наистина разбира от работата си, а след дълго проучване се спрях на този сервиз :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

pe6o666... като сте модератори незначи, че сте и ясновидци! И вие сте хора както другите! Относно момчето, което банна аз го познавам, наистина ходи често до калифорния, защото има роднини там!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Razer, май и ти не си чел първата тема в "Правила" ? Мислиш ли, че тук е мястото за такъв коментар?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Razer, защо реши че аз съм го баннал?!?

И всъщност забележка ли ми правиш?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...