Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Копиране на контакти от iPhone 5S към sim картата?


Павел Василев

Recommended Posts

Привет колеги, как да копирам контактите на мой стар iPhone 5S към sim картата, като след това на андроид телефон да се изтеглят контактите, менюто е на английски?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Метни ги в gmail и синхронизирай после с айфона


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 5s съм го дал да го ползва майка ми, сега ще преминава към андроид и ще има нов гугъл акаунт и т.н., затова питам само контактите как да ги копирам към нейната сим карта и после от андроид телефона да вземе контактите и от сим картата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не схващам защо й е нов мейл, ама няма значение, пак може този да се синхронизира и после да си вкара новия като основен. Може и да се свалят от gmail като файл на компютър и от там да се синхронизират с каквото и да е.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прехвърляне към SIM картата - няма как да стане.
Ако са ти синхронизирани контактите в iCloud, отваряш iCloud.com на компютър, експортираш си контактите и след това пак на компютър си ги импортираш в gmail акаунта.

Когато минаваш от android на iOS има приложение което се казва move to iOS, androida няма ли подобно?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, dessyteneva написа:

Нещо не схващам защо й е нов мейл, ама няма значение, пак може този да се синхронизира и после да си вкара новия като основен. Може и да се свалят от gmail като файл на компютър и от там да се синхронизират с каквото и да е.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

На iPhone 5s който съм го дал на майка ми и го ползва няколко години вече, там е със  мой си стар Aplle ID, на който вече съм забравил паролата си с годините като не ми е трябвал а майка ми го е ползвала само като слушалка за разговори, така и иначе единственото което иска е само контактите и да се прехвърлят нищо друго, дефакто сега майка ми ще има за първи път изобщо неин си акаунт на нейно име и в случая ще е към гугъл профил. 

В краен случай ръчно ще пишем контактите, но ще отнеме доста време.

Редактирано от Павел Василев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом нямаш парола и ще пишеш, няма kак.

Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви колеги за съветите, ще покажа на майка ми как да въвежда и записва нов контакт ръчно и вече тя ще се занимава с това, няма да имам нерви и време да преписвам ръчно над 100 контакта...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като влезнеш в контакти и натиснеш горе в ляво на списъци, не ти ли излизат всички контакти?
Ако да, задръж върху тях и ги експортирай във файл на новия акаунт. После мисля е по - лесно.
Само не си спомням много какви са опциите на 5S.

393a5a8c5207f2c1a3e81c095ea3034d.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е чудесна идея, дано стане така :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...