Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с външна памет!


Венко

Въпрос

Добър ден на всички. За първи път съм с IPhone и имам следния проблем  : взех си двупосочна флашка на Hama  от едната страна е USB tupe C а от другатa USB 3.0 , в началото телефона не искаше да е разпознае , после е форматирах NTFS формат , разпозна е но не може да се оперира с нея. Телефона се свързва без проблем с Windows . Какво трябва да направя да Телефона да се свързва с флашката , друга флашка ли да си купя , в друг формат ли да е форматирам ( ако да как да го направя,  защото моето PC  ми ра разрешава само два който не стават) Телефона ми е 15 pro max . Благодаря Ви!

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

FAT32 ползваш. По принцип, за да работи бързо и добре ти трябва в HFS+ или AFS, но уиндоус там не се справя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А как да го направя на FAT32 ,защото ми дава само NTFS и нещо друго , което изобщо не разпознава.  Благодаря Ви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Win форматира във ФАТ32, както и в НТФС. Няма начин, да нямаш такава опция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...