Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

File manager


simeonov_74

Въпрос

Здравейте, понеже съм новобранец с IOS и може би ми е лаишко питането, но не мога да разбера как се продцедира с папки, файлове и т.н. Интерасува ме конкретно къде се намират снимките(в коя папка)? Също така качих един клип и единствено го намирам, като отворя "СКОРОШНИ"

IMG_0093.png

IMG_0094.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Снимките и видеата, които заснемаш с телефона "не се виждат" в приложението Files. Всякакви действия с тях се правят от аппа Photos.

Ако искаш да "изпратиш" някаква снимка/видео в приложението Files, избираш Share във Photos > Send to Files

 

За другия въпрос - за да видиш локацията на даден файл във "Скорошни", задръж върху него и избери Get Info, и най-долу ще ти покаже локацията, където се намира.

ПП - един съвет - по-добре да ползваш iOS на английски, защото на български преводите не са ок, често неправилни и объркващи, както на 99% от преведения софтуер. От мен да знаете - като разработчик, че софтуера е предвиден да се ползва само на английски - на езика на който се създава, няма езици за програмиране, различни от английски, и 99% от термините нямат правдоподобен аналог на другите езици, и звучат смешно, нелепо и невярно.

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвах на английски, ама не става, като съм раздал на всички баби iPhone с български и трябва и моя да е на български за да мога да гледам и да им обяснява кое къде да намерят по менюто.
Моя като е на английски, а техния на български и е почти невъзможно да се ориентирам и да дам наставления по телефона.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@Русев, не си сам, много сме 😂!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 19 часа, robot написа:

Ако искаш да "изпратиш" някаква снимка/видео в приложението Files, избираш Share във Photos > Send to Files

Това го разбрах! Имам още едно питане. Мога ли като маркирам дадена снимка да я изпратя чрез Bluetooth, че е виждам подобна опция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може да я изпратиш/споделиш чрез AirDrop на Apple у-ва, mail приложение, облачни услуги  и всякакви приложения за комуникация като viber, signal, WhatsApp и др. Ако ти липсва Bluetooth за споделяне на файлове, вземи си android os у-во.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 2 часа, simeonov_74 написа:

Това го разбрах! Имам още едно питане. Мога ли като маркирам дадена снимка да я изпратя чрез Bluetooth, че е виждам подобна опция?

Не, точно това не може. ППЦ блутута не е за да се пращат файлове - бавно е, и не е ефективно, даже и за по-малки файлове. На друго епъл устройство е най-бързо с AirDrop, както е писал колегата горе, а на всякакви други устройства - през клауд, или някой апп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не подценявайте майл или ммс


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Mail-а е споменат.
Кой праща MMS днес?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз на личности с “Роботи”…не на всички знам пощите.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Spoiler

офтопик

Ако си говорим сериозно, мейлът също не е за пращане на файлове. Питайте някой сисадмин, като види как някой си използва мейла за "бекъп на файлове", дали не иска да го нашамароса :D

Правилото и официалния начин на комуникация е никога файлът да не се прикачва в самия мейл, а към клауда, и да се вмъква линка, но за съжаление повечето хора не го правят.

 

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...