Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

"Без звук" или "Фокус"


simeonov_74

Въпрос

Здравейте, как мога да заглуша обаждания, с-ния, известия в определен час(22.00 до 06.00)? 

Пробвах, чрез "Фокус", но на отсрещната страна, като ме набере , му дава заето, а аз искам на него да му дава свободно, а при мен  да е "без звук".

С две думи искам всичко да си работи и известява, но без ЗВУК. Все едни цъкам иконката без звук, но да се включва автоматипно в определен час.

Редактирано от simeonov_74
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Значи фокус е точно това, което търсиш.

Настройваш всички известия да са мютнати, но да се виждат на локскрийна, и настройваш от schedule през кое време да е активен. 

image.thumb.png.84eada7ade1e3c15e6f9d1525053a131.png

 

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам кой ме “изтри”, но колегата има по- различни изисквания. Не зная как ще го постигне с “Фокус”?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля, че го постгнах. Направих си фокус "без звук", зададох час 22.00 до 06.00, "позволи известия", "позволи обаждания от всеки", от "филтри за фокус" зададох "тих режим". Набрах се от телефона на жена ми и и даваше свободно, а на моят телефон повикването беше без звук.
Не зная дали съм на прав път и как ще получавам с-нията от Aliexpres (примерно), но ще го видя впоследствие.
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 10 часа, robot написа:

Значи фокус е точно това, което търсиш.

Настройваш всички известия да са мютнати, но да се виждат на локскрийна, и настройваш от schedule през кое време да е активен. 

image.thumb.png.84eada7ade1e3c15e6f9d1525053a131.png

 

Ако не задам "Филтри за фокус","Тих тежим", не се получава само по този начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

ППЦ при мен така работи, поне както аз те разбирам. Работният ми фокус е да получавам всички нотификации мютнати, без тези от определени хора.

Иначе специално за да имаш буквално активиране/деактивиане на тихия режим в определено време без никакви други условия, става с шорткът + автоматизация:

1 - Създаваш един шорткът с Turn Silent Mode ON и втори с Turn Silent Mode OFF

image.thumb.png.95f89d64d15a6f90cf7e9ee0079dc294.png

2 - Създаваш две автоматизации по точно време с горните два шорткъта - в ХХ часа да се изключи звука и в ХХ часа да се включи отново

image.thumb.png.c291334c7ad7b83bc8560ee130312af9.png

И си готов.

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...