Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Струва ли си покупката на iPad Wi-Fi + 3G?


niyon

Въпрос

Че ще се купува iPad - ще се купува. Искам съвет от колеги които вече притежават iPad Wi-Fi има ли смисъл да се купува Wi-Fi + 3G или да си ориентирам към Wi-Fi.

Благодаря предварително за отговорите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

16 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Дали си струва само ти го знаеш това. Разликата между двата модела, е 3G модул за Интернет през оператора(не се знае как и дали ще работи в БГ) и GPS. Ако не ти е необходим нета от оператора и GPS-а, няма смисъл да си взимаш iPad WiFi 3G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вчера имах възможност да го пипна и активирам. Направих му и 3-4 снимки с една Нокиа. Просто нямам думи. Инсталирах Skype и ми направи впечатление, че все още не е максимално оптимизиран за iPad. Zoom x2 го замазва, но е търпимо. А бе, луда работа.

п.с. закупен е от Кувейт за 250 техни долара/динара, или около 860 хамерикански.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мен тенденцията е Интернетът през оператора да става все по евтин /като в повечето нормални страни/. В този смисъл, мисля че си струва покупката на iPad Wi-Fi + 3G. Само не ми е ясен въпроса с тези микро сим карти. Ще режем ли, що ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има ли смисъл да си пишем глупости, като дойдат в БГ ще видим. Аз ще си го взема и може би в понеделник или вторник ще имам налични.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Според мен тенденцията е Интернетът през оператора да става все по евтин /като в повечето нормални страни/.

Аз живея във Великобритания и мога да ти кажа че такова животно като евтин мобилен нет няма, колкото и да ни се иска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А какво му е скъпото на мобилният интернет? За 29.90 български лева Мтел предлагат 3ГБ, което мисля ,че е достъпно и достатъчно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво му е скъпото ли? АТ&Т предлагат неограничен за 30$, отскоро гл$бул предлага подобно за 25 лв....

Освен това, скоростта на нета от родните оператори е трагедия. HSDPA? Мъка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За Гобул не знам - ползвах много малко докато не се изнервих, но позлвам мобилен интернет от Мтел повече от година със VMC Stick 7.2Mbps и съм супер доволен! В момента мтелската 3г мрежа е най-добрата у нас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
В момента мтелската 3г мрежа е най-добрата у нас.

Чудна е :)

Ела във Варна да видиш и друга песен ще запееш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Nope, такъв ти е стик-а, ама това не значи че получаваш такава връзка. Също като 3GS-a - може със 7,2 ама не му дават :) Реално, знаеш ли къде има 7,2Mbps? Само в центъра и то, не в целия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Знам има 3г проблеми във Варна.

Стика ми е 7.2, реалната скорост, с която свалям е 600-750KB/s. В момента не живея в центъра, но пак се достига скоростта. Е има и външни фактори :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да не го разводняваме, ама 7,2Мбпс не е равно на 750кб/с , ами е 8 пъти повече. Егати 3G-то. Това е като да сложа надпис BMW на Москвич :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Максималната скорост на 7,2 Mbps e 900KB/s. 750 e прилична скорост за нещо, което можеш да ползваш навсякъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Съдейки от факта, че можеш да ползваш iPad-а с връзката от iPhone-a ( myWi на iPhone ... ) прави 3G-то по-малко нужно, но въпреки всичко стоя и гледам моя iPad и сякаш ако имах и 3G щях да съм по-щастлив :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Определено щеше да си по-щастлив.Изобщо не съжалявам за 3G-то.Не,че не става с My-Wi,но там и батерията пада доста бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз също съм с iPad wi-fi и ми е идеален. Връзвам се в нета с него през mi-fi устройство. Така имам нет не само за iPad-а, но и за още доста устройства ползващи wifi :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...