Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 18


ML16

Recommended Posts

Не съм сигурен дали е от iOS 18, но за първи път днес видях реклама в апстора - втория банер на хоум страницата.

image.thumb.png.64260505cd568b0fa643a5177fd92361.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен , че нотификациите на приложенията от “Апстор” не работят днес видях ,че и пощата не праща нотификация при дошли писмa. Настройките за нотификации на mail са същите както при iOS 17.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен, от пощата си получавам известия


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен само значки и то когато отворя приложението.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък открих, че приложения на които съм спрял да се рефрешват в бекграунд ми пращат нотификаци при случило се събитие ...което не би трябвало да се случва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6015f0d28c00c761ebdbf194973d0327.jpg
Ето пак бъг. Не изчезва значката.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 22.09.2024 г. в 19:32, Viiipeer написа:

Сложих 18.1 за спорта, смених района на USA - записите се появиха, обаче са Epic fail...... пиши яко предупреждение като се натисне да се записват, че обезсмисля самото записване, като изключим това нищо вълнуващо няма..... AI е един пълен Gimmick, а и дори записите ги няма, ако не се смени региона, пълен смях.....

Да те питам как смени региона на акаунта на US? Аз като пробвам и ми иска да въведа реален пеймънт метод с американска банкова карта или пейпал, регистриран за US.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, robot написа:

Да те питам как смени региона на акаунта на US? Аз като пробвам и ми иска да въведа реален пеймънт метод с американска банкова карта или пейпал, регистриран за US.

За Payment слагам None - за USA address - влизам в Google и ми дава таблица на адреси с пощенски кодове - телефона е гьотери - като спазвам кода разбира се според района щата. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, stangen написа:

Аз пък открих, че приложения на които съм спрял да се рефрешват в бекграунд ми пращат нотификаци при случило се събитие ...което не би трябвало да се случва.

Защото най вероятно ти е включено “Активности на живо” на самото приложение. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Viiipeer написа:

За Payment слагам None - за USA address - влизам в Google и ми дава таблица на адреси с пощенски кодове - телефона е гьотери - като спазвам кода разбира се според района щата. :)

Да, за адреса е лесно, там няма ядове, но за пеймънт метода няма None, и трябва задължително да се избере един от двата - поне при мен.

image.thumb.png.3c10f8c1fa5d5756e91ab6e2a81828dd.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, miroslavm написа:

Защото най вероятно ти е включено “Активности на живо” на самото приложение. 

Не не е това, явно си има бъгчета 18ката , ще видим 18.1 какво ще доведе. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, robot написа:

Да, за адреса е лесно, там няма ядове, но за пеймънт метода няма None, и трябва задължително да се избере един от двата - поне при мен.

image.thumb.png.3c10f8c1fa5d5756e91ab6e2a81828dd.png

С 18,1 Beta 2 ли сте?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, в момента съм с редовната 18.0

Просто исках да тествам да сменя региона още сега, но явно има значение от бетата. Значи че изчакам, защото чета че има доста бъгове, дори и пъблик бетата.

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, robot написа:

Не, в момента съм с редовната 18.0

Просто исках да тествам да сменя региона още сега, но явно има значение от бетата. Значи че изчакам, защото чета че има доста бъгове, дори и пъблик бетата.

Супер стабилно се държи поне при мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на iPod 9 игрите крашват, да речем , че разработчиците на игрите ще си свършат работата. Но иконите и част от тапетите(стоковите) не поддържат всички режими: “светли, тъмни със сянка” , нищо.


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично не ме вълнуват тъмни икони, светли, сенки итн и от тази гледна точка не съм намерил бъгове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм доволен тази година. 16ката не ме жегна грам а ми се хвърляха пари е така. каквото ме интересуваше от софтуерите нищо няма, iphone mirroring заключено по регион (иначе ми сложили апа на мака…), share play remote control няма и следа, genmoji със сигурност няма да го имаме…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даже се чудя защо я пуснаха тая 18-ка за Европа, ама да има там да сме в играта. 😂 Новото в 18 - джуркаме иконите и им сменяме цвета.😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло доста безсмислени ъпгрейди правят и идвайки от Андроид..... който и без това може да прави каквото си поиска, тук не стига че куцо магаре, а само дребни козметични промени.....  Скукаааа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво толкова правиш с андроида?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще изкажа може би едно непопулярно мнение, но аз харесвам повечето ограничения на iOS и айфон, и именно за това съм ги избрал пред андроид.

  1. Понякога наличието на по-малко опции за къстимизация, реално ти спестява десетки часове излишен труд да си го направиш "както те кефи".
  2. Така си ползваш телефона за да си свършиш реално някаква работа, а не губиш време да го украсяваш. При андроид все едно, че си купуваш телефона, за да го руутнеш и да почнеш да му сменяш иконите, докато при айфон си слагаш тапета, който те кефи и просто си го ползваш.
  3. С наличието на по-малко опции за къстимизация, реално запомняш кое къде е, а не днес е едно, утре друго, и само сменяш нещо, уж да е ти е по-удобно, но реално не е
  4. Ето и с екшън бутона - 20 години е бил мют суич, сега с повечето възможности, пак доста хора го ползват така, въпреки хилядите приложения - като инфо от доста видеа, които съм изгледал. 
    Примерно при мен, телефона е почти винаги мютнат, така че съм сложил една шортъкът папка с 8 често ползвани от мен функции.

За мен специално, от 18ката ми допадат промените в Notes, Calendar, Reminders, Safari, Control center-a и Shortcuts аповете. Харесва ми че в настройките, всички апове са събрани в отделно меню - малки ъпдейти, но функционални

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къстъмизации и прочее глупости са за хора без работа. Като им чета постовете за проблеми в андроид форума и ми става лошо.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...