Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Голяма сметка за телефон


Ripper

Въпрос

Без да искам си включих скайп, когато нямах уайфай и сметката ми нарастна значително. Какво да направя да предотвратя това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

18 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Пускай си скайп само там дето има безжичен интернет, или не го пускай изобщо през телефона или пък си намери по-добре платена работа. Друго няма какво да направиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми не може ли някак да се изключи edge и 3G нета, а и не съм сигурен дали това стана от скайп, може и от друго нещо да е. Ако може, кажете как?

П.С.: Ученик съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Инсталираш BossPrefs (от Cydia) и с нея поможеш да спираш и пускаш 3G, EDGE, WiFi, Bluetooth... и ред други неща. Пробвай я. Яка е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз съм с 3G и всички такива са ми спряни , защото не ги използвам и защото много ми точат от батерията . Използвам си всички програми , които искат нет праз WiFi :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще тръгнат. На компютъра как ти тръва FireFox и Skype без интернет, но не ти отварят страници и не ти зареждат контактите. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Ще тръгнат. На компютъра как ти тръва FireFox и Skype без интернет, но не ти отварят страници и не ти зареждат контактите. :sad:

И най-важното не ми точат парите. Мерси за програма. Аз я имах, но не знаех че може такива неща. А какво е това New Edge Toggle. То ми е на off от както инсталирах yellowsnow.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Аз имам едно тъпо въпросче. :biggrin: скайп повече ли интернет дърпа от нимбуз ли няма разлика ? :)

Skype би трябвало да генерира малко повече трафик, но при ползване само за чат не виждам как толкова ви набъват сметките при положение, че генерирани трафик е супер мизерен. Аз едно време имах една моторола с линукс, скайп-а ми седеше по цял ден включен през Edge, и нямаше никакви проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Работата е проста пусни си 3G-то и си спри EDGE-то.Няма да имаш никакви ядове :rolleyes: Аз карам така вече 3-ти месец и нямам проблеми с нищо.Нито с батерията нито с сметката :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Работата е проста пусни си 3G-то и си спри EDGE-то.Няма да имаш никакви ядове :) Аз карам така вече 3-ти месец и нямам проблеми с нищо.Нито с батерията нито с сметката :smile:

Че то така не си ли точи пак нета като пуснеш скайп примерно без wi-fi?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не не си "точи" интернет.Не знам защо сте останали с такова впечатление. :D

Като пуснеш скайп без wi-fi си казва че Телевизора не е вързан към интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И за какво ти е да е пуснат 3G при това положение? Освен, че е по-калпава мрежата, губи сигнал и хаби повече батерия? След като не искате да ползвате data през мобилния оператор, просто изключвате 3G и EDGE от Bosspefs и се приключва. Друг е въпроса за какво ти е Iphone без интернет навсякъде. За 15-20 лв. на месец може да си пуснете някой data пакет и да имате 512МБ месечно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
И за какво ти е да е пуснат 3G при това положение? Освен, че е по-калпава мрежата, губи сигнал и хаби повече батерия? След като не искате да ползвате data през мобилния оператор, просто изключвате 3G и EDGE от Bosspefs и се приключва. Друг е въпроса за какво ти е Iphone без интернет навсякъде. За 15-20 лв. на месец може да си пуснете някой data пакет и да имате 512МБ месечно.

Например аз го ползвам за по-бърза ориентация на iDA на телефона, когато 3G е пуснати не ти взима пари но GPS-a е много по-бърз и точен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Например аз го ползвам за по-бърза ориентация на iDA на телефона, когато 3G е пуснати не ти взима пари но GPS-a е много по-бърз и точен!

Какво общо има iDA с 3G на телефона. Нещо си се объркал,ако не някой да ме поправи.

П.П. По темата това го забелязах веднага щом излезе skype за това аз ползвам fring когато ми се наложи да ползвам интернет през оператора . Правил съм чат с fring по един час и ми е коствало 30 стотинки дори и по малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...