Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Sygic Eastern Europe


The Shaman

Recommended Posts

Пиши на някой син за линк, новата си е на български.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Източна Европа! Трябва вече да сте се ориентирали към кои хора да се обърнете на лично :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Първо да благодаря на Шаман за линка. За съжаление и той не работи при мен. Така като си мисля вероятно е версията да е ARM7, защото не виждам друга причина да не тръгва. Свалих версията за Турция, която тръгна без проблем. Сложих картата на България вътре- и в auramap и в rewritable. Смених и правата, обаче не се появява в менюто. Някой има ли идея къде греша?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След обед ще я пробвам на едно 3G и ще ти върна инфо. Не мисля, че там е проблема обаче :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шаманската :) версия работи на 3г, изпробвано от мен , на телефона на приятел .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер неадекватна програма , реших да я изпробвам в реална обстановка, в градове които не познавам - е питайте ме дали пак ще я пусна !?! В Пазарджик ме въртя в кръг и накрая ме закара на баба си в гъ.. , а във Велинград даже незнаеше за съществуването на 90 % от улиците сигурно . Добре че само 12 долара я платих , трия я и не искам да я чуя вече !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Пазарджик ме въртя в кръг и накрая ...

Мен ме въртя в стария град на Пловдив :tooth: Голямо аки, както казва Thunder: "навигация" ли?

Иначе има готин интерфейс, ама функционалност по предназначение - йок. :fart:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Инсталирах си Sygic Aura 2.1 и съм много доволен от работата й. Имам един проблем. Имам глас на български но за програмата нямам български. Някой може ли да ми даде линк с файла на български че тука в форума като намеря нещо все ме прехвърля към някакъв Linkmaker. Благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Свалих версия 11 от zamunda, качвана е от Aveliky, ама не ми вади 3д сгради, на скрийншотите има. Как да ги включа?

Редактирано от mazev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3Д не е налично за всички градове, поне не за България. В София например, 3Д сградите се броят на пръсти, докато в Солун почти всичко е триизмерно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, адашче, всичко е в Софето, и парите и жените, ние в провинцията сме много зле, една уличка ми се наложи снощи да търся в Пловдив, Сиджика ме прати за зелен хаѝвер, сателитната ТВ в бавареца ми работи само в София, идвам да живея в Софето, бре :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3Д не е налично за всички градове, поне не за България. В София например, 3Д сградите се броят на пръсти, докато в Солун почти всичко е триизмерно.

Ясно ми е, ама на мен и малкото, които има не ми ги вади, претърсих цяла София :unsure: само снимки ми излизат

Редактирано от mazev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, Ами ползвай Навигон де. Иначе 3d сгради, Античния театър, стадиона и още една, две :D За жените обаче не съм съгласен ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някой да знае къде мога да намеря тези карти: Дания, Германия, Австрия, Унгария, Сърбия и България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Бъркам ли, или е вграден? Я, поразгледай настройките по - обстойно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Не мога да я сваля, много е голяма и всеки път ми прекъсва след половин един час. Със инсталос-а свалям ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...