Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

До всички "жертви"... (Отворено за спам писмо)


PunkoHead

Recommended Posts

Забелязах, че когато някой модератор се скара на потребител, потребителите започват да се дърпат все едно ще се бият.. Все са недоволни и прочие... Зачудих се защо е така, но не открих друго обяснение, освен някаква грешка в първите... 11 години

Драги съфорумници, когато някой ви направи някаква забележка, моля, не започвайте да спамите, а прочетете мнението още 1, 2, 3 или колкото е нужно пъти, за да забележите какво се опитват да ви кажат със забележката..

Простичък пример за това е известната на всички лека заядливост от страна на "Sladichuk". Много добре я разбирам, и аз бях така едно време.. С това, което ви пише, тя не се опитва да ви обиди или нарани.. Тя се опитва да ви каже да се позамислите малко, да прочетете правилата поне един път!

Моля!

При следващата направена забележка се замислете!

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свалям.. По интернет голяма свалка му удрям, да знаеш :)

Дадох само пример, защото е най-прясно.. Не е само тя със забележките :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, Пънкаро е стар пес бре. Ти си бил още с нокиа :) ...мани друго, ама е 100% прав! Да бяха повече такива...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е, как очаква такива като "нас", които не можем да прочетем и да потърсим решение на проблемите си, да разберем нейните мнения. От което следва, че като не разберем мисълта й, ще усетим само офанзивата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най–сетне проблясъци...

@ PunkoHead: Не очаквах... Макар, че бих обяснила малко по–болезнено, че, макар и чрез леко навикване, защото така най–се помни и се учи, се опитвам насочвайки, но не сервирайки сдъвкано и поднесено с лъжичка, да предизвикам поне опит за самообразоване на някои дебелокожи готованци, си усетил и схванал основното. Благодаря ти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кака, младежа е от време оно, когато бяхме обикновени юзъри на друго място...apodjeki, като ти е трудничко - вземи си бюджетен телефон и не се занимавай с този. Този форум е онлайн ръководство, не е място за персонална прислуга. Ако искаш такава- нямам против, ама ще трябва да получиш хрема и да "кихаш" :)

П.П. Гога - твоя си е бре!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е, как очаква такива като "нас", които не можем да прочетем и да потърсим решение на проблемите си, да разберем нейните мнения. От което следва, че като не разберем мисълта й, ще усетим само офанзивата.

Как ли.. Прочети мнението на "Sladichuk®" 10 пъти и ще разбереш, мисля... :)

Гоше, никой няма да ти я пипа :) Ама ти можеш да си напишеш още 1 мнение, че си е твоя.. Мисля, че няма да е проблем ;)

@ Sladichuk®: Няма смисъл да ми благодариш. Искам да предизвикам малко умствена дейност.. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм смятал, че кака има някакво педагогическо образование :) (може да се разбира и като въпрос)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грешиш... въпрос на чувство за справедливост и усещане за равновесие (в природата, да кажем)...:)

Идва си ми отвътре... :rolling:

Ама сега да не вземете пък на търг да ме разигравате, бре...

То току виж победителят първо почерпи, ама после – плаче... :rolling:

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам Кака да прекръсти темата: "Поучителна спам тема" :rolling: с форумна амнистия за изливане на яда. Като да биеш чучелото на шефа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за прекръстване на темата :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми то веднъж – дваж го правих това (забележете – в нарушение на правилата !!!!! :rolling:), ама то се превръщаше във фен клуб, и реших, че няма смисъл... Макар, че сега, като се замисля, май не съм права – доста време след това май действително се забелязваше повечко уважение към това дето вече като го спомена, и някои са готови да скочат за революция – ПРАВИЛАТА на ФОРУМА, които изрично сме декларирали, че на това пространство тук са ЗАКОН...

ОК, явно пак е назрял момент за изливане – на емоции, оплювки, "осанна" и "разпни го", ерго - час свободен... :)

Новата спам тема – открита за всички, с ограничено времетраене (като всяка прИмоция)...

Насам народе!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, не си взел дейно участие в предходните явно, затова имаш подсъзнателен дискомфорт (или държи още влага запознанството ни???? :rolling:)...

Черна точка! Ето пример, проследи колко кротичка съм само....

ЦЪК

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...