Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Изчезнаха ми всички икони?


emujl4y

Въпрос

Значи изтеглих програмата Erase Contacts от cidia и нали всичко точно изтрих ги и си викам че не ми трябва и влизам в cydia и и дававам "remove" и нали изтри си я изписа reloading datа и свърши.И аз излезнах с хоум бутона. Обаче иконките ми станаха като бели петна и аз изключих телефона, пуснах го пак с надеждата да се оправи обаче уви не стана а нямам никакви икони абсолютно нищо само Search и празен екран. Дайте ми някакви съвети :С

Няма абсолютно нищо все едно нито зеленото телефонче за анбонати да набирам абсолютно нищо. СПЕШНО

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

1.Какво значи

и аз изключих телефона
и после
пуснах го пак
;

2.Имаш ли SBSettings?Ако да– или провери при скритите, или с бутона Fix Blanks в SBSettings/More/Dock Applications.

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

нямам sbsettings. Исках да кажа че изкючих телефона нали както се изкючва и го пуснах. Правих и рестарт като задържа home+ power бутона и пак така. Отгоре ми показва кадето съм влезнал в Wifi, нали въвеждам си пина отключвам го на страни обаче няма нито една икона. Tелефона няма абсолютно никакви програми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хм, защо пък от SBSettings. Те преди са си били там, а и не вярвам някой да си скрие всички икони. Я вземи инсталирай нещо безплатно от Cydia (може пак Erase Contacts).

п.п. пфф, то пък няма Cydia.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

няма нито една икона нито на cydia нито за обаждания, нито ipod абе фактически черно отдолу с сивата лента само и наляво Search-a.

Нещо евентуално от компютъра да му се направи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Напиши в Search Cydia, отвори я оттам, инсталирай SBS, и през него – Fix Blanks, както ти казах по–горе.

Или пак така отвори Settings, в Нулирай – изтрий настройките на иконите (но този вариант не съм пробвала, не гарантирам какъв ще е ефектът).

Или – settings/general/restrictions и там enable/disable, респринг(или ребуут).

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Скайпа ми е ruzv3lt

както казах в search-a абсолютно нищо не излиза!!! ако излизаше сидия или settings до сега да съм го пробвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не видях да си казал някъде, че и в Search нищо не излиза при търсене....

Ако обаче е така– пипал си някъде и нещо друго...

Направи си чист рестор, няма смисъл да се гадае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Оправих проблема, ресторнах до 3.1.2 и сега е наред всичко. мерси на всички които се опитаха да помогнат. Специални благодарности към Grievous

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Оправи си профила щом си с 3.1.2, да не се наказваме. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...