Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Online Artillery


monydochev

Recommended Posts

Като идея за нов проект - едно белотче (онлайн или не) би било идеално :) Разбира се, че ще е насочено по-скоро към българската публика, но мисля, че не малко хора биха дали 1-2-3 долара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Принципно имаме съвсем готово "Не се сърди човече", но чакаме първо да видим с артилерията какво ще стане, за да не губим фокус и да не правим едни и същи грешки на два проекта едновременно :) както с компилацията за 3.13

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Да, веднага ще се похваля, но за съжаление от Apple нарочно ги държат по 1 седмица според мен, за да не ги затрупват с ъпдайти разработчиците, а да са по внимателни когато пращат за одобрение нещо. Във версията която чака одобрение има и Български език :)

Редактирано от monydochev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече е налична версия за iPhone OS 3.0 , както и превод на български език :p

p.s.

Колко абсурдно звучи фразата превод на български език, при положение, че сме българи. Но какво да се прави, като сме принудени първо да я пускаме в appstore на английски за одобрение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво monydochev !!!! Аз ще си я купя. Трябва да подкрепяме българското! :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Купих игрицата и радва определено! Хващам се, че все по-често я цъкам, когато мога :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Купих игрицата и радва определено! Хващам се, че все по-често я цъкам, когато мога :-)

много се радвам, че ти допада, ще се радвам ако драснеш едно положително ревю в appstore, също така може да споделиш какво не ти харесва за да може да я подобряваме в следващите версии

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

освен след изричното съгласие на автора й

Каквото няма да дочакаш, след като е платена....

Солидарността е хубаво нещо, нали? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

че са я оправили вече ;) - това е поредното доказателство, че е интересна и хубава ...

Играта наистина става за убиване на времето, но това, че е кракната не доказва нищо :)

Погледни в пакетите, които качвам какви неща се кракват и ми кажи дали всички са "доказано" интересни и хубави ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против публикуването на линк за кракнатата версия, твърдо съм убеден, че който е свикнал да ползва кракнати версии е абсурд да реши да си плати за платено приложение, тоест не мисля че се отразява на приходите. Ползата от това да имам и клиенти които ползват кракната версия е, че ще пълнят сървъра с потребители. Играта е онлайн мултиплейър и се нуждае от критична маса за да има достатъчно потребители, с които да играят хората които си плащат. Освен това ако играта се хареса на хората които са си изтеглили пиратска версия, то те ще я препоръчат на приятели, а тези техни приятели може и да си я купят.

За да разбия мита, че българите сме по-големи пирати от чужденците, само ще споделя, че в момента най много потребители с кракнати версии имаме от USA,UK,FR и т.н.

Пожелавам на всички приятна игра, независимо дали са платили за играта или не. Също така се надявам да споделите впечатления и препоръки.

И все пак, ако играта ви хареса и ви забавлява, вече струва само 0.99$ и мисля, че може и да си я купите след това без да ощетите сериозно бюджета си.

С това мнение офицялно заявявам, че нямам абсолютно нищо против да се публикува и линк за кракнатата версия. Определено мисля, че имаме полза, а не вреда от нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който публикува линкове за кракнати приложения в този форум разработени (изцяло или поне отчасти) от български програмисти трябва да бъде баннат незабавно. А за да няма недорузомения е най-добре да се допишат правилата на форума за потребители, иницииращи такива действия. Обратно на това трябва да бъдат поощрявани и рекламирани малкото хора или екипи разработващи такъв софтуер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остава само да кажеш, че тук не са

поощрявани и рекламирани малкото хора или екипи разработващи такъв софтуер
, и тогава да видим кой ще е първата жертва на призива ти... :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не виждам с какво българския труд е по-ценен от международния освен, че ни прави горди с това, че сме Българчета. Хайде стига, че оспамихме темата на човека :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...