Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Очакваните 10 неща от Apple WWDC 10


alessandros

Recommended Posts

http://live.gdgt.com/2010/06/07/live-wwdc-2010-keynote-coverage/ Редактирано от andro89
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същия като технология и размер дисплей с резолюция 960x640. Ще има и жироскоп, макар не знам с какво е по-добър от G-сензора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същия като технология и размер дисплей с резолюция 960x640. Ще има и жироскоп, макар не знам с какво е по-добър от G-сензора.

По-добър е с това, че в комбинация с акселерометъра и GPS-а позволява "отчитането" на движение по 6 оси вместо по 3 както е във всяка координатна система.

Дизайна е страхотен. И са добавили толкова много неща, някои от които честно казано очаквах чак догодина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чак 21 юни тези ме убиха направо!Ще почака ме пичове още малко, докато не дойде време за ъпдейт! :Д

Редактирано от andro89
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добър е с това, че в комбинация с акселерометъра и GPS-а позволява "отчитането" на движение по 6 оси вместо по 3 както е във всяка координатна система.

Дизайна е страхотен. И са добавили толкова много неща, някои от които честно казано очаквах чак догодина.

Физика да си учил случайно? Къде са тези 6 оси? Някой все пак говори в момента за четвърта "времева ос", но чак пък 6 не стават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

`

The Unofficial Apple Weblog (TUAW) iPhone 4 to come in black or white, $199 for 16GB, $299 for 32GB. On sale June 24th, preorders June 15th.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах колко рам има?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1GHz е стандартният A4, този също ще е толкова.

Разликата между g-сензор и жироскоп е в принципа на работа. Предполагам сега iPhone-ът ще може да ротира екрана дори в легнало приложение, например. В игрите контролът ще бъде в пъти по прецизен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как мислите, с този нов дезайн ще има ли проблем м/у браузване през 3G/EDGE и GSM телефония (в момента при мен поне неработи)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стана ми малко неясно това със ъпдейта. Значи пишеше, че ще има само за 3ГС всичко, а за 3Г и айпод 3Г няма да има мултитаскинг. Айде кажете как става това, след като първо казаха, че ще има за 64 и 32 ГБ. Аз точно затова си взех с 32!

Иначе 4 е много хубав. Най-после някакво подобрение откъм дизайн, и освен това - има го в бяло! Иначе има интересни неща, ама малко преувеличават с това. А забелязахте ли на примерните снимки, сравняващи новия и стария дисплей как новия е доста по-тъмен от стария? Само празен шум беше всичко това около новата камера. Колкото и да харесвам 4, не мога да кажа, че е нещо революционно. Сега, не знам за софтуера на камерата, но от първи впечатления... Нещо знае ли се за новия АйПод?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 megapixel camera,1.75 micron sized pixels,5x digital zoom. Tap to focus. LED flash.Мисля,че ще е супер;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то не може да се очаква ефект УАУ, след като всичко си е както на този на Гизмодо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли някой се е вълнувал от дизайна на телефона, при условие, че горе долу беше ясно какъв ще е.(То има ли накъде да го сменят-базата е ясна.) Интересни са новите функций както и OS 4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стана ми малко неясно това със ъпдейта. Значи пишеше, че ще има само за 3ГС всичко, а за 3Г и айпод 3Г няма да има мултитаскинг. Айде кажете как става това, след като първо казаха, че ще има за 64 и 32 ГБ. Аз точно затова си взех с 32!

Иначе 4 е много хубав. Най-после някакво подобрение откъм дизайн, и освен това - има го в бяло! Иначе има интересни неща, ама малко преувеличават с това. А забелязахте ли на примерните снимки, сравняващи новия и стария дисплей как новия е доста по-тъмен от стария? Само празен шум беше всичко това около новата камера. Колкото и да харесвам 4, не мога да кажа, че е нещо революционно. Сега, не знам за софтуера на камерата, но от първи впечатления... Нещо знае ли се за новия АйПод?

Предлагам да излезне да си го купим, може и някой ъпдейт на iOS-a и чак тогава да говорим.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона изключително много ми допада като дизайн. Красота ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Друго нещо интересно, е че вече Apple предлагат кейсове за новия модел. Някой ако намери снимка да пусне, че пиша от телефона. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...