Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

До всички качващи потребители


PunkoHead

Recommended Posts

Искам да отправя една молба до всички потребители, които пишат теми за някакви програми/игри...

М О Л Б А

До всички качващи потребители

Общество: BGiPhone

Моля всички, които качват програми и дават линкове към filedude /appscene/ да теглят програмата и да пуснат по едно линкче в multiupload (примерно), защото преди нямах проблеми с filedude (докато беше appscene) и си теглех доста бързо, но сега трябва да чакам поне 10 минути за да започна да тегля нещо.. Недай си боже файла да е по-голям от 10 МБ.. Ще го изтегля за 10 минути. Та затова, потребители, моля качвайте файла и някъде другаде, за да бъде удобно за всички!

Обръщам внимание на това, че това съобщение е молба и към никого не отправям заповеди или заплахи!

Моля за извинение, ако съм засегнал някого!

Изцяло ваш, PunkoHead!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:tooth: Леле, Punko, човек ще реши, че си минал професионално обучение в какината школа по писането на това, дето допреди месец заглавието му нормативно (по закон) определено беше "Молба", пък сега вече е модерно – "Заявление" ... Липсва му само входящ номер, дата, печат и подпис на приелия го... :rolling:

Иначе– сериозно: Наистина съветвам всички предоставящи линкове към нещо да се вслушат в призива на PunkoHead, както и да се постараят при анонс на ново приложение да предоставят и качествено преведено ревю на същото...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пънк аз нямам проблем с този хостер в момента. По-безсмислено е да се качват на сървъри с лимит на времето, което пазят файловете. Такива като нерегистрирания dox.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Регистрацията там отнема по-малко от 1 минута. За Multiupload не знам, но да дадеш линк и там също си е много добра "инвестиция". В крайна сметка, не само аз имам проблеми с filedude.

Иначе е хубаво, че ти нямаш :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А знаете ли защо dox.bg регистриран ми дава сега само до 50MB архив да качвам?

В моето пространство имам само един 305MB архив на RoadMate за тук в форума, дето качих не отдавна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дена и при мен положението е такова. За нерегистриран 1 гигабайт, за регистриран 50 мегабайта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

За Dox.bg проблема всъщност не е проблем. Просто е такова ограничението ;)

Сега ще направя ръководство, как да разделим файл на няколко части.

edit: http://bgiphone.com/showthread.php/6138-Ръководство-Как-да-разделим-файл-на-няколко-части

Редактирано от PunkoHead
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност.. Ръководството ми беше към другите :D

Пробва ли с друг браузър? И ъпдейт на flash :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, при мен беше абсолютно същото, докато не смених доставчика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...