Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

телефона до момента няма jailbreak с 2-думи не е бърникано в мозага му.
И аз имам един Iphone без слот за сим карта на Verizion излязъл е началото на лятот 2012 бял и разпитах но неможе да работи в БГ. и ми казаха че след 4 години може глобул да въведът такава мрежа

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Имам въпрос някой може ли да ми каже как мога да инсталирам windows 8 на iPad 2. Благодаря предварително, ако някой ми помогне.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

има ли значемие промяната на бейсбенда? И може ли да се поножи ,ако се повиши много,защото различните турбо карти и т.н. работят с различни бейсбенди,това е нещото което ме притеснява най-много?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Здравейте

Наскоро си купих тази навигация прилича на голям и фон 7 инчова е няма никакво им на нея или марка но е с най новата версиа на Иго Примо но няма Бг водене и меню някои може ли да даде съвет или линк откаде мога да сваля Бг Водене поне и как да го инсталирам .

Ето и малко снимки как изглежда и линк на производителя преполагам

iGO primo | NNG

Как да кача снимки тук да покажа как изглежда навигацията нещо немога да се ориентирам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заменям iPhone 4 16GB ФО черен за iPhone 5 ФО, разбира се с доплащане от мен! Перфектен - без забележки, с протектори отзад и отпред и ползван само с калъфче! С кутия и пълен комплект неизползвани аксесоари! За страната с Еконт. Моля за въпроси, пазарлъци, предложения и коментари на ЛС!

Да не се избиете сега с предложенията!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да активирам iMessage&Facetime на iPhone 4 Verizon?

iPhona няма слот за сим,но искам да ползвам iMessage и Facetime през мейла (Apple ID).

Иначе след рестор си тръгва сам,активира си се...searching....no service

Пускам iMessage..

Waiting for activation и нищо....

Някъкви идеи.

P.S

Дали може да го ползвам с наш оператор?

Било е "рентабилна покупка"...някога:

Заглавие: Продавам Samsung Galaxy s3 син 750лв.

Памет-16gb

Версия на софтуера 4.0.4

Цвят-син

8 megapixel камера

Процесор 4 ядрен

Гранция 24 месеца от виваком

Телефона се намира във Плевен закупен е преди около месец забележки причина за продажба iphone 5

За страната изпращам със е континентален със опция отвори преди да платиш

Цена 750лв без бартери

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

иЗкуствен интелект, работещ с руски и американски сателити :) ОС- 5.11 .. имам подозрения, че това е на 007 тИлИфона :):tooth:

20f216h.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:tooth:

Ето от друга обява:

Телефонът има леки следи от употреба.Върви с няколко невероятни аксесуара,подарък !

Силиконов калъв с наподобяващ много меко хлебче.Щом го погледнеш,докоснеш и помиришеш,направо ти иде да го захапеш :smile: И една супер сладка и кокетна тапичказа 3.5 милиметровия жак за слушалките. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, чак пък да го изчетем докрая за да придобием минимална представа за телефона...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!Имам реплика на телефона IPhone 4s ,модел PK168-4era!Телефонът първо си забрани и аз не знам как да влиза през Opera mini .Когато искам да вляза започва да зарежда и след малко ми шише "java application stopped'' Така и не разбрах как да го оправя,но после започна да прави проблеми и при разговор.когато искам да позвъня на някого ми пише ''call failed'' и успявам от 4-5-тия път когато ми звънят на мен също става от и аз не знам от кой път.Искам по някакъв начин да му направя рестор или софтуера но никой компютър не го разпознава нито пък iTunes.Питах във форумите и всички ми казват че нищо не може да се направи и аз съм на почти същото мнение но все пак искам до го оправя , ако някой може да ми помогне моля да ми пише .Благодаря предварително!
Ще вземам лаптоп и разпитвам насам-натам. Лаптопа ще се използва за АутоЦАД ,филми и фб. Проблема е ,че ЦАД програмите са доста тежки и лаптопа трябва да е много КУРав

От разпитване разбрах ,че силните лаптопи с времето започват да прегряват.Така идва първия ми въпрос - с времето ,какво се случва с аппле-лаптопа при правилна употреба (тоест без изтървания и тн)? Започва ли да прегрява ,да се забавя много ? Ако - ДА , след колко време става това? Ясно ми е ,че това е лаптоп ,а не настолен PC и се амортизира с времето ,но все пак...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Боже...то настолните компютри нито прегряват нито им се случват какви ли не други неща...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, не е така! Я му инсталирай АутоЦАД-а и да видим дали няма да прегрее :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова бързо се развиват технологиите и всички телефони за няколко години станаха с такива параметри че допреди 4-5 години си ги представяхме за телефони от бъдещето.

Из hardwarebg... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да пропусна да избухна и аз по случая :D

Хааааххахахахахаха

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из описание на игра в апстор:

Requirements: Compatible with iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation) and iPad. Requires iOS 4.0 or later.

OPTIMIZED FOR IPAD 2, NEW IPAD AND IPHONE 4S. DOESN'T WORK PROPERLY ON IPHONE 4 AND IPAD.

...и отзиви:

on ipod 4g black screen only
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аре ма кааакооо...

Продавам iPhone4 или заменям за за такав от БГ. оператор... Този е на година от Оранж Испания със тази допълнителната сим за отключване... иначе е със / 5.1.1 и джалбреик... Черен 16Гига

Договаряне с допл.за 4S

Заменям и за iPad ... най добре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из описание на игра в апстор:

...и отзиви:

Това е WRC и наистина на четворката е доста по-зле в сравнение с iPad 2 например.

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асенчооо, Асенчо...уж разбираш английски?! Я, прочети пак цитата, как ти се струва "compatible with 3gs,4 etc." и "doesn't work properly on iPhone4"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...