Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

За iPhone 4 няма да има отключване вече защото е спрян от производство

Бегай бе, братче...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

:tooth: :tooth: :tooth:

Една от любимите ми теми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купила си/купили и/ кифла айфон:

Няма да съжалявам ли??? Вече съжалявам и то много! Не съм предполагала, че е такова скъпо удоволствие да имаш този толкова непотребен iPhone! Първо трябваше да си сменя сим картата 12лв., а сега разбирам, че няма блутуут (или поне не може да се ползва нормално и по естественото му предназначение!)- нещо толкова елементарно и необходимо( :yikes: )и ЕВЕНТУАЛНО за да го използвам, трябва да си ЗАКУПЯ някакво си приложение?!! Не мога нито една песен да си кача в телефона (не може и да се тегли незнайно защо), никакви снимки или каквито и да било файлове да си прехвърля от PC или от стария телефон - както е закупен айфона - така си ползваш !В 21-ви век ли сме не разбирам ????

Б@х, тия апле са ни върнали в каменната ера...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един познат :D Как псува Apple и ПОДАРЕНИЯ МУ(в някаква томбола), iPad, ако знаеш :D Нямал MS офис пакет, нямал блутуут... Бати НАБУТКАТА бил :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мързеливи и поради това задръстени - още повече...

Заглавие: Itunes след преинстал на компир
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iconmrgreen.gif

То и аз като се напия и не знам къде съм, легам в първата градинка и влизам в SafeMod — чакам да ми мине, за да се самолокализирам… :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току-що забелязах как iPhone-a ми светва, докато гледам ТВ. Останах учуден от видяното - имах пропуснато обаждане от Blocked. Някой има ли идея за какво иде реч?
Ами попринцип се получава доколкото знам ако те търсят от стационарни телефони или пък от някой от старите модели телефони

WTF?! :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фабрично отключване от операта-едиственния вариант!
:fart:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

какво трябва да направя за да почне навигацията да се съобразява с еднопосочните улици?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за iGo навигация:

Здравеи би ли ми казал на тоя тел(Mini Iphone, РОЗОВ с, две сим карти ,сензорен екран) мога ли да сложа тази навигациа да си е сваля?

:tooth: Редактирано от Jorky_pld
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:zany:

Преди няколко дена си взех телефона и съм на бригада от AT&T и го рестартирах от Itunes. Взех го от човек и без карта сега не мога да го включа. Стартира се началното меню , което изисква карта. Тарсих клипчета в youtube , но това което на мерих му липсваше линка за теглене на файла.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продава се IPHONE 3G 8GB ФО и джейлнат с UltrasnoW.

Версия 4.2.1. ВВ-05.15.04.

:scratch:
Чудя се за 2-3 неща

1) Възможно ли е Iphone 4 да се превърне в CELL JAMMER (или т.н. ТАПА) благорение на някой АПП. Просто да кара телефона да работи като ТАПА, и да заглушава ГСМ или ВИФИ сигнали (четох че с андроид можеш да го правиш 2-рото) а днес някой сподели че са ползвали айфона като въпросната ТАПА и се чудя някой има ли поглед над тези неща (иначе една подобна джаджа е в диапазона 100 до 400 лв и не са кой знае колко сполучливи.

Аз имам Апп, който заглушава земетресенията. Много ни е актуален в Перник, ма като гледам и теб те тресе яко, та ако искаш дати го пратя?
:tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Бихте ли ми казали дали проблема е при мен или все още не е достатъчно пълна картата на томтом.Не намирам централна гара в софия, няма я на картата, версия 1.8 ми е програмата а картата е

Western nd central europe 2 gb v870.3407

Излишния шум може да идва от voice cancelation-a, щом главния мик. е запушен то втория няма какво да канцелира и става манджа с грозде.

Ние не искаме да се подиграваме на колегите, които работят при огромно напрежение в живите предавания, но техните изказвания просто будят усмивки. Само в неделната вечер Петър Василев и Никола Ибришимов родиха лафове достатъчни за първата сбирка с бисери.

...от мача Испания - Италия (коментатор: Петър Василев-Петела):

"За Буфон няма да е лошо да хвърли едно око да види дали всичко е наред със стената" - преди прекия свободен удар, изпълнен от Шави Ернандес.

"Сякаш някой го е орисал... този нападел";

"Ето затова го държа на пейката Винсенте дел Боске този русокос нападател" - оценки за пропуските на Фернандо Торес.

"Каквото и да измисли човек, изглежда обречено";

"Този път показа и неумение за центриране в наказателното поле на противника";

"Той изконсумира правото си на грешки" - още три изказвания за изяви на испански футболисти.

"Изненадаха с много сърцата, опростена игра... с онова самочувствие, което Италия демонстрира на големи шампионати" - оценката за представянето на "Скуадра адзура".

...От мача Хърватия - Ирландия (коментатор: Никола Ибришимов)

"Изгуби баланс, но намери центъра на тежестта, така че да има опора" - ето така Манджукич вкара първия гол за Хърватия.

"Успя да завърти главата на Кийт Андрюс" - хърватски футболист финтира въпросния национал на Ирландия.

"Неговото потекло е с австрийски произход" - обяснение за името на хърватския национал Гордън Шиденфелд.

"Ето че и последната смяна е използвана от сеньор Трапатони" - при влизанете на Шейн Лонг на мястото на Роби Кийн.

Из спортни.бг :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

малко и от мен за волейбола вчера. "България постигна стратегическа победа срещу Франция по пътя към олимпиадата".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из мотофорум... :tooth:

Моторист съди BMW заради 20-месечна ерекция

Американецът е пострадал заради седалката на мотора си

от iNews.bg | 02.05.2012 | 09:07

471200_375_282.jpg

Хенри Уолф има проблем – вече две години страда от непрестанна ерекция и е убеден, че седалката на мотора му BMW носи главната вина за това състояние.

Жителят на Сан Франциско съди за "претърпени телесни повреди, емоционален стрес и финансови загуби" не само производителя на мотора, BMW, но и компанията Corbin-Pacific Inc., изработила допълнителна седалката към превозното средство.

Уолф твърди, че постоянната и трайна ерекция, от която страда вече близо две години, е причинена от седалката на мотоциклета му, която по думите му е "небрежно проектирана, произведена и/или монтирана", пише в. Huffington Post.

Завелият съдебното дело в съда в Сан Франциско посочва още, че в момента му е напълно невъзможно да прави секс, което му причинява значителен емоционален и психически тормоз.

Уролози потвърждават, че неудобна седалка действително може да доведе до проблеми с половите органи.

"Отдавна е известно, че притискането в областта на пениса - без значение дали вследствие на седалка на мотор или друго приспособление – може да доведе до нарушаване на невроваскуларните функции и да причини продължително изтръпване на гениталиите", коментира професорът по урология Майкъл Луц от Института по урология в Мичиган.

"Подобна загуба на чувствителност може да се получи не само при мъжете, но и при жените, ако нервните структури в тази част на тялото са подложени на натиск", предупреждава още експертът.

Редактирано от Jorky_pld
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам реплиkа на телефона IPhone 4s ,той е PK168 - 4era и имам проблем с него .Той че Opera Mini 5 ми блокира и не знам как да го оправя пише ми java application stopped и това е . другото което е че компютърът не разпозна телефона нито пък iTunes и не знам какво да правя. Също така някой знае ли как да му обновя softwere или как да му кача друг. Ако някой знае отговор на въпросите ми да сподели . Благодаря предварително.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Много ми е дразнителна думата "реплика" употребявана в такива случаи. Правилното и значение е приложимо за спортни стоки предназначени за феновете, направени от същия производител, като тези които ползват професионалистите, но без да са приложени всичките им там драй-шмай и не знам какви технологии. Всичко друго си е чисто и просто "менте". :mad:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,от вчера дисплея на телефона ми в лявата част се промени-появи се жълтениково оцветяване.

Подобно на това:

Само че е по-голямо и по-ясно,личи най-много на сиво и бяло.В интернет прочетох,доколкото разбрах,е дефект и се нарича жълто обезцветяване и е доста често срещано,но из българските форуми така и не намерих тема с подобен проблем.

:scratch:

Обява?!

Krokodilska koja, sapfireni skapocenni kamani! В списъка на техническите характеристики на Vertu Constellation T влизат 3,5-инчов сензорен AMOLED-дисплей с резолюция 360 х 640 пиксела, 8-мегапикселова камера с двойна светодиодна подсветка, безжични модули Wi-Fi и Bluetooth 3.0, GPS приемник, FM радио и 32 GB вградена памет. Oсвен това то впечатлява с висококачествените материали на корпуса и съответно с високата си цена 15 000лв cenata e izqvena kato nov no telefona si e 4isto nov s originalno kalaf4e na vertu na 7h razgovori!!!! O4AKVAM VASHITE OFERTI MOJE I BARTER!!! Skype:хххх
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

продавам iPad 2 16+3G GB Wi-Fi White с леки забележки по гърба с джоубрек
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно Mac OSX Mountain Lion:

Всичко при мен работи перфектно с DP4 , единствено не достига малко RAM (сега съм с 4 МВ), ще трябва да се минава на 8 МВ

Започвам да обмислям покупката на Мак щом има такива изисквания... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...