Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

[quote]Здравейте приятели. Искам да ви попитам относно iphone 4s. Та значи един приятел се връща от Австралия и може да ми донесе iphone 4s но съм малко объркан тъй като приятели ми казват че ще имам проблем със сигнала. [b]В смисъл в движение щел да си губи сигнала[/b]. Въпроса ми е да и го поръчвам ли ще работи ли тук при мен в Гърция?[/quote] :scratch:

[quote]сложих матов протектор за 4с и сега не мога да го видя и почвам да се чудя дали не съм го махнал с отлепянето на 2-рата част. Според вас има ли такъв шанс и как мога да проверя?[/quote]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Не е от форум, но пак е от сайт:

Бившият премиер беше седнал между Дарина и Теодора Стефанова, братовчедка на Дарина и екстрасенс, която твърди, че живее с извънземно в стомаха си.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Re: The New iPad или лаптоп?

Лаптоп е правилното. Гледай да не е епъл че нищо не върви на тях.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос към челяк който продава фабрично отключване

след като отключиш телефона може ли да се слагат вече карти на различни оператори и да не се заключат към дадения оператор и да ги сменям? И най-вече след отключване трябва ли да инсталирам Cydia ,за да си качвам к**кнати игри на телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавие на тема за искане на помощ:

iPHONE 4S - Sim unlock/Jailbreak - Sorry :/

"Дефиниция" на джейлбрейка в тъпия копи/пейст сайт cydiahelp:

What’s jailbreaking?

In brief, jailbreaking means installing Cydia. That’s a kind of complicated process but it has been confirmed that iOS jailbreaking is 100% legal by the U.S. government. Though, Apple still fights jailbreaking.

А, някои потребители упорито четат там, че и нас ни "светкат"... :nosepick:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май почнаха на зле да отиват нещата, щом джейлът не е направен още, а вече има по-нова версия на иОС... т.е. версиите вече изпреварват джейла. Кофтиииии... :-/
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като не знаех къде да постна , искам да видите за какво плюене по продуктите на Apple става въпрос в един от форумите за сателитна тв в БГ

http://dtv-bg.com/showthread.php?t=22758 ,там съм регистриран с ник hitman. на много места съм чел плюнки по iPhone но такова нещо досега не съм....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как може да се чудиш дали да вземеш 3.5 инча пред 4.7 инча ?

Тоя ме разби, как по д@волите ще си сложиш 4,7 инчова тухличка в джоба?!

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,цитирал си така все едно аз съм го казал това :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя ме разби, как по д@волите ще си сложиш 4,7 инчова тухличка в джоба?!

Асенчо пак избухна... :tooth: Е, поне е в правилната тема... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли така? (това са 11-ина см само дисплея) А за тухличката исках да не изхлежда толкова грубо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май са ми уцелили слабото място и ме вкараха в замисъл.

:nosepick:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да update-ваш телефона до 5.1.1, защото няма jailbreak нищо съществено няма да спечелиш от update-ва а връщане после назад няма !.Аз бях на 5.0.1 като теб и update-нах на 5.1 сега нямам програми ползвам го само за разговори и смси и интернет язък, че го взех чисто нов преди няма и 15 дни

ТЕЛЕФОНЪТ МИ БЕ ЗАКЛЮЧЕН КЪМ АМЕРИКАНСКАТА КОМПАНИЯ AT&T И ОТ ВЧЕРА 9 МАЙ Е ОТКЮЧЕН АКО НЯКОЙ ЖЕЛАЕ ДА МУ ПОМОГНА ,КОЕТОЕ НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО ( И ЗА ОТЛЮЧВАНЕТО ) НЕКА МИ СЕ ОБАДИ НА СКАЙПА
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам проблем с моят iphone 3gs угасна изведнъж и повече не се включи. В сервиз ми казаха че е изгорял чип на захранването,но тук в Бургас никой не ги сменял защото били капсуловани със смола,ако може да ме насочи към сервиз към който могат да ми оправят телефончето ще съм много благодарен !!

отворих го всичко нормално и като стигнах до хоум бутона да му изчадя лентичката цялото излезна това където трябва да пълна лентичката ... и сега как да го оправя ? със залепване няма как да стане а да се запои то няма и 1 мм тва нямам идеа просто .. дайте няква идеа

Купувам iPhone 4 до 280 евро...да е в отлично състояние.интересувам се спешно за моята приятелка.намирам се в Гърция и искам да се прати с Curier за моя сметка.
:tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

zdraveite na vsi4ki imam sledniq kazos

imam na iphone 4 instaliran app NBA TV IMAM I PAS ZA NEGO NO ISKAM DA DISPLAYNA MACHOVETA NA MONIRORA ....

OPIRAH SE MN PATI IMAM JEALREAK PROBVAH S VEENCY NO NESTAVA ...

MOLQ ZA POMOSH KAJETE MI KAK DA GO NAPRAVQ BLAGODARQ PREDVARITELNO !!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, съвсем наскоро се сдобих с iPhone 4s - заключен е към глобул. Не съм много запозната, затова се извинявам предварително. И така: никъде в менюто немога да намеря Cydia.. какво да направя? Имам си Аpp Store, Safari, но не и Cydia.

Ще съм благодарна ако някой помогне.

:tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сидиа беше цуния, къдия, цидиа и пр. А, сега вече е:

може ли на телефон с ОС 4.2.1 да кача първо сядиа
:tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

МОЛЯ ЗА ПОМОЩ,ТРАГНАХ ДА АПДЕИТВАМ СОФТОЕРА НА ТЕЛ , НО КАБЕЛЪТ СЕ ИЗВАДИ И СЕГА ТЕЛ МИ Е ИЗКЛЮЧЕН , А КОМПА МИ НЕ РАЗПОЗНАВА УСБ КАБЕЛА МИ ....НАПРАВО УЖАС :(((

Хахаа :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...