Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Вярно, не е това мястото, но и не мога да схвана какво искаш да кажеш с това?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Абе пичове нормално ли е 3Г със весия 4.2.1 и фирмоеар 05.12.01 да ми цепи супер якото

в смисал той се замисля и при отключването дори.Да не говоря за смс-и или приложения.

Някой ако може да ми помогне ще съм му много блгодарен .

:scratch:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах обява за хард диск в дата.бг на цена 55 лв.

Току-що получавам следното ЛС:

zdr za xarda moga da dam 35lv utre da doida da go testvam ot grat ixtiman sam i gorivo imam
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извикай го и го застреляй :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си струва цената на муницията ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе нали гориво има човека :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая дата няма спирка.. Коментари по повод катастрофа:

4d90971c8114642f.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не мога да качвам нищо от компа... смисъл пробвам фифа навигация и др не мога не ми дава.. някои има ли такъв проблем?
Не си ги купил, нали?
е нали съм с джайл за какво да ги купувам?

Човека си има джейл,защо да го занимават с купуване на приложения :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предлаганият телефон е качествено копие на iPhone 4S и няма нищо общо с "...реплика от най-висок клас", "...внесен от Дубай" и др. подобни глупости! Чисто нов, пълен комплект и отключен фабрично към всички мобилни оператори в България. Поддръжка на 1 SIM-карта (телефонът работи с микро-SIM карта), вградена батерия, капацитивен сензорен дисплей, безжичен Интернет-достъп (WiFi), две камери, меню на български език и др. Апаратът е модел MC610LL и се продава в комплект с приспособление за изрязване на стандартната SIM-карта с цел превръщането й в микро-SIM, а също и с адаптер, позволяващ в последствие същата карта да се ползва като стандартна с всеки друг мобилен телефон! Основни технически данни на апарата:....
:scratch:

Оттатък, в тема за отключване към 02:

телефона e V 4.1 BB 117 , беше с FM 05.14.02 kam O2, razkodirah si go sam sled 1 den rovene iz neta. Най напреде се обновявя FM do 06.15.00 . Сега си имам работещ телефон.Хора какви са тез неща плащате луди пари за разкодиране, та обаждане на оператор и други глупости, седнете и се поразровете.Някой ако има въпроси да пита. smile.png
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че повечето са фейк... :D

телефона e V 4.1 BB 117 , беше с FM 05.14.02 kam O2, razkodirah si go sam sled 1 den rovene iz neta. Най напреде се обновявя FM do 06.15.00 . Сега си имам работещ телефон.Хора какви са тез неща плащате луди пари за разкодиране, та обаждане на оператор и други глупости, седнете и се поразровете.Някой ако има въпроси да пита. smile.png

Това го прочетох 4 пъти и изпаднах в истерия.... :afraid:

Редактирано от uomoto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задачка с едно неизвестно :tooth: Познай приложението...

На биг босс Зепхура е безплатен !!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че всички програми и игри са за джейлбрейкнати телефони, ами ако то е фабрично отключен телефона стават ли програмите да се инсталират? Може ли да се джейлбрейкне фабрично отключен телефон ??? question.gif
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цена - 400,00 лв

Търся оферти и за двата модела, най-добрата цена печели и още на следващия ден мога да го купя, тъй като бързам! От София съм.

4GB за 4ката или 16GB за 4S, защото търся най-ниска цена...

Цветът няма значение, ако цената е добра!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свързвам се с iTunes, натискам бутон синхронизация и изскача прозорец, че всичките приложения, които съм свалила има грешка! След което изкача прозорец, на който пише да ауторизирам от меню itunes store - choose store - authorize this computer! Но в това меню при мен няма authorize this computer!

Из ревютата в апстор, първото мнение:

post-226-0-22346000-1326103588_thumb.png :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавие: Продавам софтуер за отключване на 2G/3G/3GS/4

Този софтуер го закупих преди два дена от http://easyiphoneunlock.info/ дадох 19$

Продавам за 10$ спешно!

Ако не ми вярвате че го имам ще влезете в компютъра ми и ще видите.

За всеки модел има обяснение как се прави.

За контакти скайп: хххх

:liar::nosepick::tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Склонен съм да дам до 300, или по точно 290 + 10 за куриера, от Габрово съм все пак smile.png
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез тук:bgiphone.com. Ще намериш отговори на всичките си въпроси.И един съвет - прочети там първо темите за начинаещи и ползвай търсачката,защото са доста докачливи ако се отварят теми по въпроси,на които е отговорено:).Честита Коледа и дано да съм помогнал.

П.п. Това от един друг форум за "нашата" ОС. Не е от от смешните, но са се научили вече хората.

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Епа разбира се. И аз предупреждавам всеки, на който препоръчвам форума, да чете добре първо всички теми за начинаещи, след това и за напреднали и в краен, ама много краен случай да пита, ако нещо не е разбрал/а :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...