Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Имайте предвид, че първият старт на телефона може да отнеме 10 до 15 мин. Не мислете, че е забил и не му вадете батерията за да го рестартирате!!! След като телефона стартира, го оставете без да го пипате за около 30 мин. - за да свикне с новата операционна система!

P.S.Моят е "свикнал" - само му казвам "джейлбрейк" и той си знае :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Вчера бях в Германос и видях 4S. Разцъках го и видях че има Сири, с iOS 5 е и даже има още няколко екстри когато влезеш в photos. Според мен беше оригинален

:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По въпроса "ноу сървис" :tooth:

Най добре отиди в Глобул и си смени микро СД картата със нова и няма да го прави!!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имам ифон 4 сас иос 5.0.1 как мога да инсталирвам кракнати пограми бес шаилбреак

Прясно, прясно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Давам 3 дена моней бак гаранция.

Тия в дата-та го докарват освен на статистика и на правилен изговор...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звучи меко казано...смешно. Андроида, ако си говорим честно, е подобрена симбиан, смесена с линукс за телефони, за да може поне да се приеме от днешните стандарти.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро е трагично, отколкото смешно...

seka4a на 17.11 2011 в 13:42ч.

ас същто имам проблем с едни папки който са на дял D незнам нито от каде са или за какво са а при опит да ги истрия немога просто уин. не ми дава с уин. XP сам надявам се че някой може да ми помогне.Ето ми skype:seka4a88959366 щте испратя снимки за да види за какво става вапрос.Предварително благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление това е действителността :(. Поне е направил опит да пише на Български, колко и неуспешен да е! Успокоението е, че може би е на възраст в която още се учи и има надежда за развитие в правилната посока :smile:

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А това след Скайп ника, сигурно е телефонният му номер :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, стига цитати на последно мнение, де?!

Гаранция, но загадъчно е оставил една цифра да липсва ;):tooth: :tooth: :tooth:

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И тетред да е все пак е нещо, а без нищо. Разбирам разликата, но и вие разберете нещата не са както преди. Нова операционна система, нов процесор това са неща, които изискват време. Да не мислите, че на хората им е лесно, ако на някой от вас им се мисли лесна работа направете го, а не пускайте само напразни приказки, че няма да има. Джейл ще има може малко по късно, но ще има. Зная няколко месеца от излизането на новата операционна система ползвайте я и не се дръжте така, че света все едно е свършил, а запазете малко самообладание и нещата ще си дойдат на мястото. Много приказки се изприказваха, много надежди умряха, но ако умре и последната искрица умира всичко. Така, че трябва да се държим, и да вярваме, и аз мисля, че скоро ще бъдем приятно изненадани. В момента и аз съм с тетред джейл, имам си всичко, както и вие не се тревожете нещата ще се оправят.Освен ние тази надежда крепят милионни хора по света, за това бъдете малко положително и оптимистично настроенни към ситуацията в момента. Благодаря ви!

Някои хора приемат джейла за религия :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ква религия бе :D Това трябва да го вкарат в алманах на джейлбрейкаджията :D

От сайт на сервиз за iPhone. Една от предоставяните услуги :)

всички останали хардуерни проблеми с ваш ябълков телефон.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше нещо истинско щеше ли в името си да има 1. Нали именно това различаваше истинските от фалшивите неща- т.е по цифрите. Имайте напредвид, че това може да е уловка от страна на apple с цел да получат това, което им трябва, а именно репорти от нашите телефони. Както всички знаете те са им необходими с цел да запушат дупките за джейл. Може и налудничево да е но това не мога да го изключа като вариант от тяхна страна. Имайки в предвид, че dev team вече започнаха кампания да им пренасочваме репорти явно apple са научили и затова използват siri като средство за примамка. Много бързо сякаш дойде то при нас, само че без връзка това ми се вижда много странно- замислете се. Миналата седмица dev team оглавиха кампанията, а тази седмица apple сякаш ги догониха. За това моя съвет е махнете го от телефоните си, за да можем в скоро време dev team да ни зарадват с джейла, които чакаме от много време. Да не говорим, че когато го деинсталирате от телефона си, когато натиснете home бутона остава пак иконата на сири. Трябва да направите рестарт, след което когато направите just boot телефона ви не може да се стартира. Изисква само едно да направите рестор към версията, която е в момента ios5.0.1. А какво би станало, ако го задържите по дълго време, т.е ако излезе например нова актуализация. Отговора май е ясен минавате на по горната, и с това забравяте за джейл. Да не забравяме, че и дори shsh не могат да се запазват за новите basbands. Правете, каквото искате, но моето лично мнение го премахнете. И без това не ви трябва, то не работи. Май наистина това е целта- да се надяваме да се оправят сървърите, т.е докато излезе новата актуализация на apple, и като се има предвид обстоятелствата да останем в позиция на безисходица. Спасявайте се докато е време от H1SIRI.

 Заглавие: iphne 4 ili iphone

здравоей те искам да попитам може ли някои да ми каже как да разбера дали телефона ми е iphone 4 или iphone 4s благодаря ви предварително

    

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из "вести.бг":

Горките,сега какво ще правят милите,ще хванат тендовагинитicon_smile.gif
Извинявай,ама тази твоя диагноза тендовагИнит е по скоро зо някой женски затвор,но не ме питай за симптомите......................

:yikes::tooth:

Noobs are basically ignorant bastards, they have a lot in common. The most often seen characteristic is their fluency in noobish, which is why it got its own section. They will also be very self confident as if they were the absolute best at what they are in fact the worst at. Also, they are quite agressive and self-centered, and tend to laugh a lot using many L's and O's in rapid sucession (the noobish word for laughing like an ultimate retard).

Няма да превеждам - идеята е в оригинала :) Едно истинско определение за голяма част от форумната клика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"аха ясно... аз пък се уплаших и викам че някой на дет сам а дал ми е сменил паса laugh.png луда работа "

От другия форум!Любимец!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е тва вече си е варненски терикат :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Чакаме го скоро във форума с умни въпроси :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Докато има балъци - уиски с фъстъци":

iPhone оператор детектор

Разберете към кой оператор е заключен Вашия iPhone 2G/3G/3GS/4G

Използвайте детектора само ако Вашия iPhone е активиран.

В случай, че не е, сложете СИМ карта на оператора към който е заключен и свържете към iTunes.

"Страшен" детектор...

http://bulmag.com/ra...r-detector.html :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хах, дали да не си дам 4-ката за тая двойка? :) :) :) Ама има проблем - нито съм ценител , нито съм от София ... Явно няма да се навие :) Така че няма да се пробвам въобще :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам GEVEY SUPREME ULTRA с чип f 981- ънтетъред ънлок!!!

:tooth::scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е като се чете без да се знае контекста... :rolleyes:

Ами и аз не мога да докарам толкова. Лека завист ме обзема.

;-)

Имам подобно постижение, но употребата беше в пъти по-малко и не го щракнах. Мисля, че всеки юзер ще бъде в екстаз, ако го постигне. Алекс-признавай си веднага как го правиш....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно не е това мястото,но ЛС от мен,до .....(форумен "мишок") ,без отговор!

Да не пълним форума с глупости,но ти отправяш някакви обиди,след това ти казвам,че няма нужда да се извиняваш,ти си знаеш твоето!Е от всичко това,с кое съм досаден?Ама по-бързо отговори!

Редактирано от pepo1919
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...