Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

От три дни телефона не може и не може да намери обхват само на No Service си стой. Гевея е червен, но низнам в същтност дали проблема е от него

От къде да скоча?!? :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

От с-класата :)

къстъмите за 4ката дали стават за 4s?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, котката ми пише по-правилно бре :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От с-класата :)

Ааа, от нея не скачам :tooth:

Пешо, котката ми пише по-правилно бре :tooth:

Ми дай я тая котка насам бре, моята Джак-ръселка нещо се запъна с правописа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

zdraveite :smile: zna4i imam sledniq problem: imam Ipad 2 no nemoga da go svurja s kompa zada ka4a ne6to na nego :( otvarqt mi se samo snimki drugo ne :( i nemoje da svalq ot zamunda filmi daje' date='ot skype nemoje da priema failove... moje da snima samo :biggrin::( a disk s programi nqma6e...[/quote']
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надникнах в сайта на Мобилтел и попаднах на това! :biggrin::yikes:

Опитах се да им кажа, че имат грешка и стават за смях, имам предвид, че пишат за 4S, а са изтипосали 4, но никой не ми обърна внимание. Единия оператор ми каза, че е все едно, защото новия бил в "същата кутия", а другия се опита да ми каже, че нямало значение :tooth:

ПС имам и print screen, но не мога да го кача тук :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, без цитати на последно мнение, а?

Ако искаш да разбереш отвори линка, има го и по-горе ^_^

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, без цитати на последно мнение, а?

Усещам заяждане, но ще отговоря... Не мисля, че има нужда да задоволявам каприза ти, но определено има разлика дори във визията, и предния панел, и задния такъв. Би било глупаво да обяснявам какви са точно, но всеки може да ги види сам.

Нека ти кажа и друго, държал съм в ръцете си 4S и то няколко дни след като го представиха, имам 2-ма приятели, които вече го ползват.

;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно всички нещо не сме довидели, защото и аз не разбирам каква е точно очеизвадната разлика, която търсим.. По-скоро са сложили снимка на иОС4, защото липсват newsstand, reminders..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да Ос-а е стара, но външни разлики :)??? Ама това си е тема за куриози та няма проблеми :) Иначе заяждане няма, просто се чудих какво толкова им е на страницата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-малкото 4S идва с iOS5, а там iPod няма ;)

Хм.. изпреварили сте ме...

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чете ли му поста ? Кой ти говори за икони? Панели, задни, предни...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да Ос-а е стара, но външни разлики :smile:??? Ама това си е тема за куриози та няма проблеми :smile: Иначе заяждане няма, просто се чудих какво толкова им е на страницата?

Явно всички нещо не сме довидели, защото и аз не разбирам каква е точно очеизвадната разлика, която търсим.. По-скоро са сложили снимка на иОС4, защото липсват newsstand, reminders..

... но външни разлики...

Ок не е заяждане, но съм изненадан. Най-видни са два, как да кажа "луфта" повече на страничната метална лента. В 4S ги има и отгоре и над превключвателя за безшумния режим и успоредно от другата страна; камерата е визуално със същия размер, но ако го видите alive ще забележите, че е малко по-дълбока някак си; на предния панел има нещо, което е над отвора за звук от слушалката, но нямам идея какво е именно.

DreamcatcheR, писах, защото не е сериозно телекома с най-голям дял в страната да подхожда толкова лаишки. Подхода на гаражен търговец вече не бива да минава толкова лесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човек, прав си и за антената :smile:, но не и за панелите :smile:

Вижте тук и кажете дали има общо със 4 или аз недовиждам нещо :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти да не гледаш черна 4ка и бял 4S?

Гледай еднакви цветове и ще видиш, че разликата е само във frame-a (антената).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не задълбаваме отново с цитати и т.н. ;) Да се върнем на темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам IPHONE 4S 500лв

телефона е в много добро запазено състояние работи само с американски оператор Verizon без слот за карта version 5.0.1 bb3.0.03

:tooth: гати скъпия iPod

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже програма, с която се регулира времето, през което е отворена блендата по време снимка?

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...