Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

защо ми се губят приложенията от цудия ... След като упдеитнах цудия 1.0 ???
:biggrin:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Две заглавия. Второто на два езика.

много тъпо си заключих телефона! не правете това в къщи!
Пprodavam
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Култ! :tooth:

Ganja_Breed : (16 август 2011 - 19:20) Искам да попитам Iphone 3g има ли 3g мрежа и може ли да се ползва интернет през 3g
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:tooth:
Exactly.Here's what Paul Mooney had said after reviewing this movie" First, they have "The Mexican" with Brad Pitt, now they have "The Last Samurai" with Tom Cruise. Well, I've written a film, maybe they'll produce my film. The Last Nigga on Earth, starring Tom Hanks. How about that?"
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си я купих вчера и имам проблем с локациата ,когато си вяза в профила от саита и натисна да ми лоцализира телефона и ме изхварля без да ми показжа каде се намира.

Долна работа <_<

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

banamu : (19 август 2011 - 14:28) В apple store има ли кракнати приложения? Някой ще ми даде ли целенасочено мнение по въпроса?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От време на време ми излиза съобщението за което написах в миналият ми отговор, а когато го свържа с компютъра и се опитвам да го ъпдейтна ми излиза съобщение да си изпразня кошчето и тогава спира ъпдейтът. Сигурен съм че имам поне още 24 гигабайта памет.

Всъщност RAM е мпамет за теглене на приложения и програмки, нали?

Общо имам към 34 приложения. Много ли са????

:blink:
имам ipoda ми от 8 месеца и миналата седмица се показва едно бяло петънце в ъгъла на екрана, сега се чуда дали пиксела е умрял или просто се е заклещил

Рита с крака... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, нов съм и търсих из темите нещо по един въпрос но не открих нищо възможно ли е да се сложи сидиа, ако телефона не е jailbreak

:yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заменям iPhone 2G за iPhone 4.Чист бартер,или с доплащане от мен.Телефона е 8ГБ Фирмуер 3.1.2 с леки следи отзад.Желая 4ката да е ФО,и по възможност без следи от употреба.Стара Загора/София. jika702@gmail.com

Мечтите все още са безплатни...

възможен ли е ънлок на 3гс 4.3.5?
Не не е възможен' date='сваши го на 4.1 там е възможен...[/quote']

К'ви "разбирачи" се навъдиха...маХни,маХни :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:tooth: Адашче, оня ден бях пуснал обява, че заменям iPhone 4 за iPhone 5, добре че не ме набара:yahoo:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам 2 въпроса:

1. iPod Touch има ли вибратор?

2. Има ли разлика между процесорите на iPod Touch и iPhone? Някъде прочетох че на айпода е по слаб.

Мерси предварително.

От едно наше познато място или както каза Alxx "чурулик-чурулик"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Известен "съветник", относно 4.3.4:

Пусни redsn0w0.9.8b3 и даваш отметка само "Just boot tethered right now".Джейла е Untethered.

:thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ае боклуккк данеси мислиш че искам да се занимавам дати пишя във шибания форум кадето нищо неможеш да намериш или някои дати обясни нещу да еба и тапака ти да еба

Колко грешки (правописни, пунктуационни и т.н.) могат да се допуснат в един ред?! :tooth: Аз, без да се напъвам, преброих 18.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Абе, някой беше казал: "Не знам дали човешкият ум има граници, ама човешката простотия е безгранична."
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

кото се синква ипода накрая ми дава някаква грешка иначе тои си работи може ли малко помощ

а в "отвъдното" пак виждам един мнооооого известен екземпляр - т.нар. "Воден дух" tooth.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потресен съм от "дълбоките размисли" за белия и черния айфон:

Бял iphone 4 или черен iphone 4 кой е по добър?
Приятел' date=' какви са тези въпроси от теб. Между двата телефона няма никаква разлика освен цветовете. Глупав въпрос зададе. :)[/quote']
Eдин приятел ми беше казал че белия имал някакъв микрофон на камерата по хубав от на черния заради тва питам' date='на теб лично кой повече ти харесва?[/quote']
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отново нашата държава ме изуми!!Текна кола през чешмите тъкмо бех се засилил с чашите да пълня като забелязох "малките" боклучета които плуват из казанчето на тоалетната ми след като капака на казанчето просто изскочи в ръцете ми след като натиснах копчето за пускане.Помислих си "Явно злато е текнало и капака изкочи за да ми покаже да не взема го изтърва" еми тва яко българия тва м/у другото е у ямболе ако некой друг има такива интересни и забележителни и най-вече красиви неща нека пусне по некое фото па да се посмеем на воля.И наздраве брятя българи да ви е сладка чешмЕната вода.

Ето и снимчица на кока колата

http://alexo0.snimka.bg/trifon-zarezan/cocacola.616523

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Взех си 2ра 4ка от м-тел, направих всичко както направих с първия-Cydia има, но при опит да инсталирам игра от iTunes ми дава ерор, а през instalous ми казва, че е невалидна ipa.Имам инсталиран pdf patcher,някакви предложения?

:blink:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз пък свързввам телефона с компютъра и ми го намира като фотоапарат какво да направя?10ж Предварително
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросче за iOS5b6 OTA:

Aз защо нямам такъв ъпдейт в General? С 4.3.2 джейлбрейк съм.

И кога се очаква да дойде финалната версия на iOS5?

Corrupted? Or bribed? :tooth:

Здравейте' date='

искам да попитам, защо след като избера FW ми дава че е [b']корумпиран.

Правя го като натисна shift+update и незнам от какво може да е..

Тела е 4ка с 4.2.1 от Мтел ФЗ и искам да отида директно на 4.3.3?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още безименният прототип от снимките е масивна четириврата лимузина с пет врати, задно предаване и съвсем истински, взет назаем от Hyundai Genesis, атмосферен V8
:huh:

cars.bg, за новият прототип на КИА...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9.Препоръчително е за браузър да ползвате - ОПЕРА защото за сега тя е най-лека и работи на виртуално файлова среда която не заема много физическа и психическа памет на компютъра.
:blink:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не мога братче...долното е относно дисплея на iPhone4:

Инверторът на дисплея и заминал. Нямаш друга опция освен сервиз.

:yikes:

E, а луминесцентната тръба, дали е читава, как мислиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малииии:

Здравейте, отскоро съм тук и се интересувам от нещо - понеже разбрах, че не всички бейзбандове предлагат поддръжка на безплатна навигация, въпросът ми е кои версии предлагат безплатна навигация и има ли начин за актуализиране на бейзбанда до версия, за която има безплатна навигация ?
:yikes:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...